| Preț curent | RON$0.0₆2480 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₆1858 (-25.08%) |
| Zile verzi | 28 / 30 (93%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₆2489 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₆2420 |
| Volatilitate | 2.58% (Medie) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 70 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 45.15 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₆2473 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₆2472 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₆2518 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₆2530 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₆2489 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₆2219 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₆2420 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₆2476 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₆2482 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₆2502 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₆2512 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₆2443 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₆2384 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₆2683 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₆2251 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₆2888 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₆5692 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₆2462 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₆4053 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₆8442 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 45.15 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 10.35 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 20.20 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | -57.26 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 30.53 | VINDE |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -79.80 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 32.60 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₆2477, Sanin are niveluri de suport la RON$0.0₆2473, RON$0.0₆2466 și cel mai puternic la RON$0.0₆2462. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Sanin sunt la RON$0.0₆2484, RON$0.0₆2488 și RON$0.0₆2495.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₆2473 | |
| S2 | RON$0.0₆2466 | |
| S3 | RON$0.0₆2462 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₆2484 | |
| R2 | RON$0.0₆2488 | |
| R3 | RON$0.0₆2495 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului SANIN se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



