| Aktuálna cena | €0.0₈2177 |
|---|---|
| Predikcia ceny | €0.0₈1631 (-25.08%) |
| Zelené dni | 26 / 30 (87%) |
| 50-dňový SMA | €0.0₈2074 |
| 200-dňový SMA | €0.0₈7157 |
| Volatilita | 2.33% (Stredná) |
| Index strachu a chamtivosti | 70 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| 14-dňový RSI | 60.89 (Neutrálne) |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₈2159 | KÚPIŤ |
| SMA 5 | €0.0₈2136 | KÚPIŤ |
| SMA 10 | €0.0₈2120 | KÚPIŤ |
| SMA 21 | €0.0₈2093 | KÚPIŤ |
| SMA 50 | €0.0₈2074 | KÚPIŤ |
| SMA 100 | €0.0₈2789 | PREDAŤ |
| SMA 200 | €0.0₈7157 | PREDAŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₈2163 | KÚPIŤ |
| EMA 5 | €0.0₈2148 | KÚPIŤ |
| EMA 10 | €0.0₈2128 | KÚPIŤ |
| EMA 21 | €0.0₈2118 | KÚPIŤ |
| EMA 50 | €0.0₈2312 | PREDAŤ |
| EMA 100 | €0.0₈4033 | PREDAŤ |
| EMA 200 | €0.0₇1407 | PREDAŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| SMA 21 | €0.0₈3328 | PREDAŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0₈7974 | PREDAŤ |
Oscilátor je nástroj technickej analýzy, ktorý vytvára horné a dolné pásma medzi dvoma extrémnymi hodnotami a následne zostavuje trendový indikátor, ktorý v rámci týchto hraníc kolíše. Obchodníci používajú trendový indikátor na identifikáciu krátkodobých prekúpených alebo prepredaných podmienok.
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| RSI (14) | 60.89 | NEUTRÁLNE |
| Stoch RSI (14) | 75.83 | NEUTRÁLNE |
| Stochastic Fast (14) | 67.07 | NEUTRÁLNE |
| Commodity Channel Index (20) | 214.73 | PREDAŤ |
| Average Directional Index (14) | 19.48 | NEUTRÁLNE |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
| Williams Percent Range (14) | -32.93 | NEUTRÁLNE |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 62.32 | NEUTRÁLNE |
| VWMA (10) | 0.00 | KÚPIŤ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | KÚPIŤ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
Na základe dnešného klasického pivotného bodu (P1) s hodnotou €0.0₈2187 má Ryu Inu úrovne podpory na €0.0₈2164, €0.0₈2150 a najsilnejšiu na €0.0₈2127. Podobne sú úrovne odporu Ryu Inu na €0.0₈2200, €0.0₈2224 a €0.0₈2237.
| # | Cena | Sila |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₈2164 | |
| S2 | €0.0₈2150 | |
| S3 | €0.0₈2127 |
| # | Cena | Sila |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₈2200 | |
| R2 | €0.0₈2224 | |
| R3 | €0.0₈2237 |
Naše predikcie sú založené na historických údajoch, technických indikátoroch a trhovom sentimente. Hoci poskytujú smerový prehľad, skutočné ceny sa môžu líšiť v dôsledku nepredvídaných trhových udalostí.
Na vytváranie spoľahlivých cenových predikcií používame širokú škálu nástrojov vrátane SMA, EMA, RSI, MACD, stochastických oscilátorov a pivotných bodov.
Kĺzavé priemery, ako 50-dňový a 200-dňový SMA, pomáhajú vyhladiť cenové údaje a identifikovať trendy. Cena nad týmito priemermi často signalizuje býčie momentum.
Predikcia ceny RYU sa aktualizuje denne, pretože sa opiera o údaje v reálnom čase. Keď sa menia trhové podmienky (napríklad pohyby cien, objem obchodovania alebo zmeny technických indikátorov), model upravuje svoju prognózu tak, aby odrážala najnovšie trendy a sentiment. To zabezpečuje, že predikcie zostávajú relevantné a presné na rýchlo sa meniacom krypto trhu.
Stránka poskytuje denné a mesačné odhady ROI, býčie/medvedie označenia, technickú analýzu a investičnú kalkulačku, ktoré pomáhajú plánovať long alebo short stratégie. Naše predikčné údaje (a vlastne všetky predikčné údaje) však berte s rezervou. Predpovedať trhové ceny je notoricky náročné a žiadny model by sa nemal považovať za neomylný.



