Graf je momentálne pomerne vyvážený, takže čakanie na silnejšie potvrdenie stále dáva zmysel.
V aktuálnom Volatilný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovať trend, ale sprísniť kontrolu rizika. Širší trend je stále býčí, ale cenové výkyvy sú širšie a menej zhovievavé, takže rastové nastavenie zostáva zachované, no exekúcia a riadenie rizika musia byť prísnejšie.
Úrovne supportu a rezistencie pre GPU Inu zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₆7378 - €0.0₆7814 | |
| Support 2 | €0.0₆6669 - €0.0₆7174 | |
| Support 3 | €0.0₆5883 - €0.0₆6283 | |
| Support 4 | €0.0₆5340 - €0.0₆5873 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₆8091 - €0.0₆8376 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₆9216 - €0.0₆9500 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅1126 - €0.0₅1191 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅1321 - €0.0₅1350 |
GPUINU prerazí zónu rezistencie na €0.0₆8091 - €0.0₆8376 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₆9216 - €0.0₆9500.
GPUINU stratí zónu supportu na €0.0₆7378 - €0.0₆7814. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₆6669 - €0.0₆7174.
GPUINU sa naďalej obchoduje medzi €0.0₆7814 a €0.0₆8091. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₆8350 | Medvedí | GPUINU sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₆6759 | Býčí | GPUINU zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₆8244 | Medvedí | GPUINU sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₆8072 | Medvedí | GPUINU je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 30.63 | Neutrálny | RSI (14) je na 30.63, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₉6123 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 2.75% | Volatilné | Volatilita je nad svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₆8985 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -230.08 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -230.08, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-5.119e-9 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-5.119e-9, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -97.20 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -97.20. |
| Bull Bear Power (13) | €-6.082e-8 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-6.082e-8, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 24.96 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 24.96, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₆8196 | Medvedí | GPUINU sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₆8639 | Medvedí | GPUINU sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena GPU Inu najviac pozitívne korelovala s cenou Raydium (RAY), Quant (QNT), Hedera Hashgraph (HBAR), Shiba Inu (SHIB) and VeChain (VET) a najviac negatívne korelovala s cenou LEO Token (LEO), Stacks (STX), Basic Attention Token (BAT), Monero (XMR) and Optimism (OP).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Raydium | 0.845 |
| Quant | 0.829 |
| Hedera Hashgraph | 0.797 |
| Shiba Inu | 0.779 |
| VeChain | 0.778 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| LEO Token | -0.835 |
| Stacks | -0.679 |
| Basic Attention Token | -0.657 |
| Monero | -0.630 |
| Optimism | -0.496 |
Cena GPU Inu pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.249, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.366. Meny, ktoré pozitívne korelujú s GPU Inu, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s GPU Inu, by pohyb GPU Inu jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



