Aktuálne nastavenie je slabé alebo príliš rizikové na to, aby sa teraz považovalo za atraktívny nákup.
V aktuálnom Volatilný medvedí režime je najvhodnejší prístup Ochrana kapitálu / vyhnúť sa naháňaniu obratov. Tlak klesajúceho trendu je zosilňovaný nestabilným cenovým vývojom, preto sú ochrana kapitálu a trpezlivosť dôležitejšie než pokusy zachytiť prudké protipohybové odrazy.
Úrovne supportu a rezistencie pre EstateX zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0002056 - €0.0002291 | |
| Support 2 | €0.0001592 - €0.0001827 | |
| Rezistencia 1 | €0.0002343 - €0.0002579 | |
| Rezistencia 2 | €0.0002604 - €0.0002792 | |
| Rezistencia 3 | €0.0003091 - €0.0003326 | |
| Rezistencia 4 | €0.0003489 - €0.0003730 |
ESX prerazí zónu rezistencie na €0.0002343 - €0.0002579 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0002604 - €0.0002792.
ESX stratí zónu supportu na €0.0002056 - €0.0002291. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0001592 - €0.0001827.
ESX sa naďalej obchoduje medzi €0.0002291 a €0.0002343. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0002427 | Medvedí | ESX sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0003986 | Medvedí | ESX zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0002551 | Medvedí | ESX sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0009608 | Medvedí | ESX je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 45.14 | Neutrálny | RSI (14) je na 45.14, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 12.62 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 12.62, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₆6260 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 10.06% | Volatilné | Volatilita je nad svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0002587 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -116.62 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -116.62, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₅7053 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₅7053, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -77.69 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -77.69, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.00001921 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-0.00001921, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 50.65 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 50.65, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0002396 | Medvedí | ESX sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0002570 | Medvedí | ESX sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena EstateX najviac pozitívne korelovala s cenou Sun Token (SUN), Gram (prev. Toncoin) (GRAM), XDC Network (XDC), Kaspa (KAS) and Aave (AAVE) a najviac negatívne korelovala s cenou Tezos (XTZ), Celestia (TIA), Basic Attention Token (BAT), Render Token (RENDER) and Injective (INJ).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Sun Token | 0.523 |
| Gram (prev. Toncoin) | 0.482 |
| XDC Network | 0.481 |
| Kaspa | 0.460 |
| Aave | 0.434 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Tezos | -0.489 |
| Celestia | -0.438 |
| Basic Attention Token | -0.427 |
| Render Token | -0.302 |
| Injective | -0.253 |
Cena EstateX pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.215, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.219. Meny, ktoré pozitívne korelujú s EstateX, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s EstateX, by pohyb EstateX jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



