Nastavenie má mierne pozitívne smerovanie, ale pomer výnosu k riziku nie je dostatočne čistý na agresívny postup.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre enqAI zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0001685 - €0.0001771 | |
| Support 2 | €0.0001389 - €0.0001609 | |
| Support 3 | €0.0001177 - €0.0001263 | |
| Rezistencia 1 | €0.0001876 - €0.0002053 | |
| Rezistencia 2 | €0.0002586 - €0.0002672 | |
| Rezistencia 3 | €0.0002684 - €0.0002785 | |
| Rezistencia 4 | €0.0002786 - €0.0002852 | |
| Aktívna 1 | €0.0001782 - €0.0001868 |
ENQAI prerazí zónu rezistencie na €0.0001876 - €0.0002053 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0002586 - €0.0002672.
ENQAI stratí zónu supportu na €0.0001685 - €0.0001771. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0001389 - €0.0001609.
ENQAI sa naďalej obchoduje medzi €0.0001771 a €0.0001876. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0001676 | Býčí | ENQAI sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0001901 | Medvedí | ENQAI zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0001743 | Býčí | ENQAI sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0002893 | Medvedí | ENQAI je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 58.47 | Neutrálny | RSI (14) je na 58.47, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 30.21 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 30.21, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | 0.0₅5610 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 3.57% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0001871 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | 50.03 | Neutrálny | CCI (20) je na 50.03, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.00001099 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.00001099, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -63.48 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -63.48, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₅7881 | Býčí | Bull Bear Power (13) je pozitívny na €0.0₅7881, čo naznačuje, že kupujúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 35.68 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 35.68, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0001804 | Býčí | ENQAI sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0001762 | Býčí | ENQAI sa obchoduje nad základnou líniou Ichimoku, čo podporuje býčiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena enqAI najviac pozitívne korelovala s cenou Sun Token (SUN), VeChain (VET), Bittensor (TAO), TRON (TRX) and Polygon Ecosystem Token (POL) a najviac negatívne korelovala s cenou Curve DAO Token (CRV), Filecoin (FIL), Pyth Network (PYTH), Convex Finance (CVX) and Flare (FLR).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Sun Token | 0.780 |
| VeChain | 0.773 |
| Bittensor | 0.769 |
| TRON | 0.761 |
| Polygon Ecosystem Token | 0.723 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Curve DAO Token | -0.505 |
| Filecoin | -0.469 |
| Pyth Network | -0.438 |
| Convex Finance | -0.420 |
| Flare | -0.390 |
Cena enqAI pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.138, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.199. Meny, ktoré pozitívne korelujú s enqAI, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s enqAI, by pohyb enqAI jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



