Nastavenie má mierne pozitívne smerovanie, ale pomer výnosu k riziku nie je dostatočne čistý na agresívny postup.
V aktuálnom Pokojný pohyb do strany režime je najvhodnejší prístup Obchodovanie v pásme / návrat k priemeru. Trh je vyvážený a relatívne pokojný, čo zvyčajne viac odmeňuje správanie návratu k priemeru a obchodovanie v pásme než naháňanie breakoutov.
Úrovne supportu a rezistencie pre CULO zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600 | |
| Support 2 | €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476 | |
| Support 3 | €0.0₁₂1248 - €0.0₁₂1285 | |
| Support 4 | €0.0₁₂1043 - €0.0₁₂1080 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₁₂2218 - €0.0₁₂2256 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₁₂2654 - €0.0₁₂2691 |
CULO prerazí zónu rezistencie na €0.0₁₂1677 - €0.0₁₂1706 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₁₂1807 - €0.0₁₂1836.
CULO stratí zónu supportu na €0.0₁₂1563 - €0.0₁₂1600. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₁₂1439 - €0.0₁₂1476.
CULO sa naďalej obchoduje medzi €0.0₁₂1600 a €0.0₁₂1677. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₁₂1806 | Medvedí | CULO sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₈2467 | Medvedí | CULO zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₉1001 | Medvedí | CULO sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₈6705 | Medvedí | CULO je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 2.43 | Prepredané | RSI (14) je stlačený na 2.43, čo naznačuje, že klesajúce momentum sa môže vyčerpávať. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | -3.384e-12 | Býčí | MACD je nad svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.78% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₁₂2116 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -132.69 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -132.69, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-8.693e-15 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-8.693e-15, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -99.18 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -99.18. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.813e-14 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-1.813e-14, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 12.36 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 12.36, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₁₂1647 | Medvedí | CULO sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₁₂1909 | Medvedí | CULO sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena CULO najviac pozitívne korelovala s cenou Decred (DCR), Canton (CC), Beldex (BDX), Bitget Token (BGB) and Flare (FLR) a najviac negatívne korelovala s cenou Celestia (TIA), Injective (INJ), TRON (TRX), Monero (XMR) and Basic Attention Token (BAT).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Decred | 0.803 |
| Canton | 0.799 |
| Beldex | 0.770 |
| Bitget Token | 0.721 |
| Flare | 0.697 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Celestia | -0.837 |
| Injective | -0.830 |
| TRON | -0.815 |
| Monero | -0.705 |
| Basic Attention Token | -0.596 |
Cena CULO pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.140, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.333. Meny, ktoré pozitívne korelujú s CULO, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s CULO, by pohyb CULO jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



