Nastaveniu chýba silné potvrdenie a nesie dostatočné riziko na to, aby bola pri aktuálnych úrovniach opodstatnená opatrnosť.
V aktuálnom Pokojný medvedí režime je najvhodnejší prístup Zostať defenzívny a čakať na potvrdenie. Trh je slabý bez volatility na úrovni paniky, čo zvyčajne hovorí v prospech defenzívneho prístupu, vyhýbania sa agresívnym vstupom a čakania na jasnejší dôkaz obratu.
Úrovne supportu a rezistencie pre CatwifHat zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅9254 - €0.0₅9621 | |
| Support 2 | €0.0₅8603 - €0.0₅9225 | |
| Support 3 | €0.0₅8041 - €0.0₅8428 | |
| Support 4 | €0.0₅7729 - €0.0₅8036 | |
| Rezistencia 1 | €0.00001001 - €0.00001032 | |
| Rezistencia 2 | €0.00001060 - €0.00001106 | |
| Rezistencia 3 | €0.00001110 - €0.00001141 | |
| Rezistencia 4 | €0.00001142 - €0.00001166 |
CIF prerazí zónu rezistencie na €0.00001001 - €0.00001032 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.00001060 - €0.00001106.
CIF stratí zónu supportu na €0.0₅9254 - €0.0₅9621. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅8603 - €0.0₅9225.
CIF sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅9621 a €0.00001001. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001215 | Medvedí | CIF sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.00001007 | Medvedí | CIF zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.00001132 | Medvedí | CIF sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.00001152 | Medvedí | CIF je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 25.28 | Prepredané | RSI (14) je stlačený na 25.28, čo naznačuje, že klesajúce momentum sa môže vyčerpávať. |
| Stoch RSI (14) | 31.61 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 31.61, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | -6.854e-7 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.88% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.00001114 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -112.65 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -112.65, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.000001694 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-0.000001694, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -75.08 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -75.08, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €-6.119e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-6.119e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 51.85 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 51.85, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅9716 | Býčí | CIF sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001098 | Medvedí | CIF sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena CatwifHat najviac pozitívne korelovala s cenou Official Trump (TRUMP), Plasma (XPL), Kaspa (KAS), Pi Network (PI) and Gram (prev. Toncoin) (GRAM) a najviac negatívne korelovala s cenou Gnosis (GNO), Injective (INJ), Stacks (STX), Monero (XMR) and JUST (JST).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Official Trump | 0.837 |
| Plasma | 0.800 |
| Kaspa | 0.785 |
| Pi Network | 0.760 |
| Gram (prev. Toncoin) | 0.757 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Gnosis | -0.856 |
| Injective | -0.828 |
| Stacks | -0.762 |
| Monero | -0.737 |
| JUST | -0.730 |
Cena CatwifHat pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.190, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.197. Meny, ktoré pozitívne korelujú s CatwifHat, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s CatwifHat, by pohyb CatwifHat jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



