Aktívum vyzerá technicky konštruktívne, ale aktuálna kvalita vstupu nie je dokonalá.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre BMAX zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.02020 - €0.02026 | |
| Support 2 | €0.01968 - €0.01974 | |
| Support 3 | €0.01879 - €0.01894 | |
| Support 4 | €0.01857 - €0.01861 | |
| Rezistencia 1 | €0.02066 - €0.02071 | |
| Rezistencia 2 | €0.02165 - €0.02171 | |
| Rezistencia 3 | €0.02201 - €0.02215 | |
| Rezistencia 4 | €0.02279 - €0.02285 |
BMAX prerazí zónu rezistencie na €0.02066 - €0.02071 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.02165 - €0.02171.
BMAX stratí zónu supportu na €0.02020 - €0.02026. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.01968 - €0.01974.
BMAX sa naďalej obchoduje medzi €0.02026 a €0.02066. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.01998 | Býčí | BMAX sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.01626 | Býčí | BMAX zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.01946 | Býčí | BMAX sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.01809 | Býčí | BMAX je nad 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru konštruktívnu. |
| RSI (14) | 74.85 | Prekúpené | RSI (14) je zvýšený na 74.85, čo naznačuje, že rastové momentum môže byť natiahnuté. |
| Stoch RSI (14) | 66.79 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 66.79, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | 0.0001918 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.2038% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.02033 | Býčí | Cena je nad objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | 125.83 | Býčí | CCI (20) je silný na 125.83, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne nad svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.00003094 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-0.00003094, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -9.65 | Prekúpené | Williams Percent Range (14) je blízko hornej časti svojho nedávneho pásma na -9.65. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.000003952 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-0.000003952, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 76.01 | Prekúpené | Ultimate Oscillator je zvýšený na 76.01, čo naznačuje, že momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť prehriate. |
| Hull Moving Average (9) | €0.02042 | Medvedí | BMAX sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.02039 | Býčí | BMAX sa obchoduje nad základnou líniou Ichimoku, čo podporuje býčiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena BMAX najviac pozitívne korelovala s cenou Jupiter (JUP), Pyth Network (PYTH), Cosmos (ATOM), Kaia (KAIA) and Immutable X (IMX) a najviac negatívne korelovala s cenou Chainlink (LINK), Zcash (ZEC), Ethereum (ETH), Venice Token (VVV) and SPX6900 (SPX).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Jupiter | 0.479 |
| Pyth Network | 0.417 |
| Cosmos | 0.382 |
| Kaia | 0.325 |
| Immutable X | 0.278 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Chainlink | -0.624 |
| Zcash | -0.610 |
| Ethereum | -0.609 |
| Venice Token | -0.600 |
| SPX6900 | -0.593 |
Cena BMAX negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.116, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.274. Meny, ktoré pozitívne korelujú s BMAX, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s BMAX, by pohyb BMAX jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



