| Preț curent | RON$0.0₈5281 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₈3957 (-25.08%) |
| Zile verzi | 13 / 30 (43%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₇1608 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₇2689 |
| Volatilitate | 25.82% (Extrem de ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 11 (Extreme Fear) |
| Sentiment | bearish |
| RSI pe 14 zile | 32.25 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₇1586 | VINDE |
| SMA 5 | RON$0.0₇1411 | VINDE |
| SMA 10 | RON$0.0₇1449 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₇1309 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₇1608 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₇2354 | VINDE |
| SMA 200 | RON$0.0₇2689 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₇1374 | VINDE |
| EMA 5 | RON$0.0₇1621 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₇2074 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₇2534 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₇2878 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₇3046 | VINDE |
| EMA 200 | RON$0.0₇3946 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$-3.183e-7 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$-3.265e-7 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₇2674 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₇3159 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 31.28 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Commodity Channel Index (20) | -182.70 | CUMPĂRĂ |
| Average Directional Index (14) | 44.55 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -100.00 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 19.04 | CUMPĂRĂ |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VINDE |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₈6399, YOLO are niveluri de suport la RON$0.0₈4162, RON$0.0₈3044 și cel mai puternic la RON$0.0₉8070. În mod similar, nivelurile de rezistență ale YOLO sunt la RON$0.0₈7518, RON$0.0₈9755 și RON$0.0₇1087.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₈4162 | |
| S2 | RON$0.0₈3044 | |
| S3 | RON$0.0₉8070 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₈7518 | |
| R2 | RON$0.0₈9755 | |
| R3 | RON$0.0₇1087 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului YOLO se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



