| Preț curent | RON$0.0₈2320 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₈1832 (-21.04%) |
| Zile verzi | 14 / 30 (47%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₈2337 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₈2338 |
| Volatilitate | 0.2324% (Foarte scăzută) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 79 (Extreme Greed) |
| Sentiment | bearish |
| RSI pe 14 zile | 41.94 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₈2326 | VINDE |
| SMA 5 | RON$0.0₈2330 | VINDE |
| SMA 10 | RON$0.0₈2332 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₈2335 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₈2337 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₈2339 | VINDE |
| SMA 200 | RON$0.0₈2338 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₈2334 | VINDE |
| EMA 5 | RON$0.0₈2336 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₈2338 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₈2340 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₈2334 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₈2307 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₈2285 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₉2392 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₉1028 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₈2316 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₈2003 | CUMPĂRĂ |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 48.80 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 47.28 | NEUTRU |
| Stochastic Fast (14) | 11.67 | CUMPĂRĂ |
| Commodity Channel Index (20) | -66.67 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 82.25 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -88.33 | CUMPĂRĂ |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 34.30 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VINDE |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₈2320, NGMI Coin are niveluri de suport la RON$0.0₈2320, RON$0.0₈2319 și cel mai puternic la RON$0.0₈2319. În mod similar, nivelurile de rezistență ale NGMI Coin sunt la RON$0.0₈2321, RON$0.0₈2321 și RON$0.0₈2322.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₈2320 | |
| S2 | RON$0.0₈2319 | |
| S3 | RON$0.0₈2319 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₈2321 | |
| R2 | RON$0.0₈2321 | |
| R3 | RON$0.0₈2322 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului NGMI se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



