| Preț curent | RON$0.0₉2649 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₉1984 (-25.08%) |
| Zile verzi | 23 / 30 (77%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₉2567 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₉2719 |
| Volatilitate | 4.06% (Medie) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 65 (Greed) |
| Sentiment | bearish |
| RSI pe 14 zile | 56.99 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₉2656 | VINDE |
| SMA 5 | RON$0.0₉2657 | VINDE |
| SMA 10 | RON$0.0₉2666 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₉2600 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₉2567 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₉2476 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₉2719 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₉2654 | VINDE |
| EMA 5 | RON$0.0₉2656 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₉2649 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₉2622 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₉2569 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₉2588 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₉2983 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₉2595 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₉3270 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₉6991 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₉2717 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₉4154 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₉7857 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 56.99 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 44.44 | NEUTRU |
| Stochastic Fast (14) | 52.71 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | 38.17 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 26.12 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -47.29 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 36.70 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₉2651, Neiro are niveluri de suport la RON$0.0₉2643, RON$0.0₉2637 și cel mai puternic la RON$0.0₉2629. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Neiro sunt la RON$0.0₉2657, RON$0.0₉2665 și RON$0.0₉2671.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₉2643 | |
| S2 | RON$0.0₉2637 | |
| S3 | RON$0.0₉2629 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₉2657 | |
| R2 | RON$0.0₉2665 | |
| R3 | RON$0.0₉2671 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului NEIRO se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



