| Preț curent | RON$0.0₆1013 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₇7591 (-25.08%) |
| Zile verzi | 29 / 30 (97%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₇9772 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₆1090 |
| Volatilitate | 0.7712% (Foarte scăzută) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 63 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 84.78 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₆1003 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₇9921 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₇9838 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₇9795 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₇9772 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₇9764 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₆1090 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₆1006 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₇9981 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₇9891 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₇9827 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₇9804 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₆1002 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₆1099 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₇9933 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₆1252 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₆1490 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₅2886 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 84.78 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 84.82 | VINDE |
| Stochastic Fast (14) | 73.46 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | 393.32 | VINDE |
| Average Directional Index (14) | 99.93 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -26.54 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 75.62 | VINDE |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | NEUTRU | |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₆1018, Malou Token are niveluri de suport la RON$0.0₆1009, RON$0.0₆1004 și cel mai puternic la RON$0.0₇9951. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Malou Token sunt la RON$0.0₆1022, RON$0.0₆1031 și RON$0.0₆1036.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₆1009 | |
| S2 | RON$0.0₆1004 | |
| S3 | RON$0.0₇9951 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₆1022 | |
| R2 | RON$0.0₆1031 | |
| R3 | RON$0.0₆1036 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului MALOU se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



