| Preț curent | RON$0.0₅6529 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₅4891 (-25.08%) |
| Zile verzi | 22 / 30 (73%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₅6346 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₅5321 |
| Volatilitate | 5.37% (Ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 69 (Greed) |
| Sentiment | bullish |
| RSI pe 14 zile | 52.67 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₅6326 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₅6331 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₅6494 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₅6515 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅6346 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₅5530 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₅5321 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₅6421 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₅6409 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₅6438 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₅6428 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₅6182 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₅5818 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₅5864 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₅5298 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅5976 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₅5863 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₅6378 | CUMPĂRĂ |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 52.67 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 66.70 | NEUTRU |
| Stochastic Fast (14) | 60.00 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | 0.46 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 22.06 | NEUTRU |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -40.00 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 41.69 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₅6510, Kattens are niveluri de suport la RON$0.0₅6491, RON$0.0₅6453 și cel mai puternic la RON$0.0₅6434. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Kattens sunt la RON$0.0₅6548, RON$0.0₅6567 și RON$0.0₅6605.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₅6491 | |
| S2 | RON$0.0₅6453 | |
| S3 | RON$0.0₅6434 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₅6548 | |
| R2 | RON$0.0₅6567 | |
| R3 | RON$0.0₅6605 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului CAT'N se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



