| Preț curent | RON$0.0₈1699 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₈1267 (-25.11%) |
| Zile verzi | 27 / 30 (90%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₈1364 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₈1356 |
| Volatilitate | 7.15% (Ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 74 (Greed) |
| Sentiment | bullish |
| RSI pe 14 zile | 86.15 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₈1665 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₈1669 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₈1580 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₈1503 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₈1364 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₈1289 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₈1356 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₈1668 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₈1647 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₈1599 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₈1525 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₈1415 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₈1379 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₈1563 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₈1390 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₈1803 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₈3345 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₈1439 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₈3480 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₇1371 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 86.15 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 16.92 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 76.67 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | 147.76 | VINDE |
| Average Directional Index (14) | 80.93 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -23.33 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 57.96 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₈1682, KAIJUNO8 are niveluri de suport la RON$0.0₈1659, RON$0.0₈1631 și cel mai puternic la RON$0.0₈1607. În mod similar, nivelurile de rezistență ale KAIJUNO8 sunt la RON$0.0₈1710, RON$0.0₈1734 și RON$0.0₈1762.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₈1659 | |
| S2 | RON$0.0₈1631 | |
| S3 | RON$0.0₈1607 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₈1710 | |
| R2 | RON$0.0₈1734 | |
| R3 | RON$0.0₈1762 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului KAIJU se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



