| Preț curent | RON$0.0₆3587 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₆2688 (-25.08%) |
| Zile verzi | 10 / 30 (33%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₆5433 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₆9757 |
| Volatilitate | 29.64% (Extrem de ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 72 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 39.37 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₆3562 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₆3578 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₆3479 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₆3804 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₆5433 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.0₆7099 | VINDE |
| SMA 200 | RON$0.0₆9757 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₆3578 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₆3567 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₆3614 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₆4042 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₆5263 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₆7143 | VINDE |
| EMA 200 | RON$0.0₅1464 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₆3190 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₆1340 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₆3943 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₅1248 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 39.37 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 99.13 | VINDE |
| Stochastic Fast (14) | 45.85 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | -43.77 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 30.24 | VINDE |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -54.15 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 51.42 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₆3537, GursOnAVAX are niveluri de suport la RON$0.0₆3439, RON$0.0₆3290 și cel mai puternic la RON$0.0₆3192. În mod similar, nivelurile de rezistență ale GursOnAVAX sunt la RON$0.0₆3686, RON$0.0₆3784 și RON$0.0₆3933.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₆3439 | |
| S2 | RON$0.0₆3290 | |
| S3 | RON$0.0₆3192 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₆3686 | |
| R2 | RON$0.0₆3784 | |
| R3 | RON$0.0₆3933 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului GURS se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



