Bilde av PREDIC
PREDICPredicTools
NOR0.002720
0.23%
1D

Prisprognose for PredicTools

5-dagers prognose
NOR0.002089
1-måneds prognose
NOR0.002038
3-måneders prognose
Låst
6-måneders prognose
Låst
1-års prognose
Låst
2030-prognose
Låst
Gjeldende prisNOR0.002720
Prisprognose
NOR0.002038 (-25.08%)
Grønne dager
2 / 14 (14%)
50-dagers SMA
NOR
200-dagers SMA
NOR
Volatilitet
% (Svært lav)
Fear & Greed-indeks
16 (Extreme Fear)
Sentiment
bearish
14-dagers RSI
0.00 (Oversolgt)
Verdien av PredicTools forventes å synke med -25.08% og nå NOR0.002038 innen Mar 1, 2026. Vår tekniske analyse viser bearish markedsutsikter, støttet av en Fear & Greed-indeksverdi på 16 (Extreme Fear). I løpet av de siste 30 dagene har PredicTools hatt 2/14 (14%) grønne dager og vist en prisvolatilitet på %.
Investeringskalkulator
Investering
NOR0.00
Hvis du investerer NOR10,000 i PREDIC i dag og holder til Nov 16, 2026, antyder prediksjonen vår at du kan få en potensiell gevinst på NOR0.00, tilsvarende en `$` ROI over de neste 0 dagene.
Ansvarsfraskrivelse: Dette er ikke investeringsråd. Informasjonen som gis, er kun ment som generell informasjon. Ingen informasjon, materialer, tjenester eller annet innhold på denne siden utgjør en oppfordring, anbefaling, godkjenning eller finansielle, investeringsmessige eller andre råd. Søk uavhengig profesjonell rådgivning i form av juridiske, finansielle og skattemessige råd før du tar en investeringsbeslutning.
Kortsiktige prismål for PredicTools
DatoPrognosePotensiell ROI
Jan 31, 2026
NOR0.002720
0.00%
Feb 1, 2026
NOR0.002440
10.30%
Feb 2, 2026
NOR0.002242
17.56%
Feb 3, 2026
NOR0.002144
21.17%
Feb 4, 2026
NOR0.002089
23.20%
Langsiktig prisprognose for PredicTools
MånedMin. prisGj.sn. prisMaksprisPotensiell ROI
Sep 2026NOR0.001900NOR0.002159NOR0.0027200.00%
Oct 2026NOR0.002063NOR0.002137NOR0.002207-18.85%
Nov 2026NOR0.002032NOR0.002097NOR0.002190-19.47%
Dec 2026NOR0.001869NOR0.001983NOR0.002072-23.82%
PredicTools's 50-dagers og 200-dagers enkle glidende gjennomsnitt og 14-dagers Relative Strength Index - RSI (14)
PredicTools Teknisk analyse
Daglig enkelt glidende gjennomsnitt (SMA)
PeriodeVerdiHandling
SMA 3NOR0.01539SELG
Daglig eksponentielt glidende gjennomsnitt (EMA)
PeriodeVerdiHandling
EMA 3NOR0.03001SELG
Ukentlig enkelt glidende gjennomsnitt (SMA)
PeriodeVerdiHandling
Ukentlig eksponentielt glidende gjennomsnitt (EMA)
PeriodeVerdiHandling
PredicTools oscillatorer

En oscillator er et teknisk analyseverktøy som konstruerer høye og lave bånd mellom to ekstreme verdier, og deretter bygger en trendindikator som svinger innenfor disse grensene. Tradere bruker trendindikatoren til å oppdage kortsiktige overkjøpte eller oversolgte forhold.

PeriodeVerdiHandling
RSI (14)NØYTRAL
Stoch RSI (14)NØYTRAL
Stochastic Fast (14)NØYTRAL
Commodity Channel Index (20)NØYTRAL
Average Directional Index (14)NØYTRAL
Awesome Oscillator (5, 34)NØYTRAL
Momentum (10)-0.00NØYTRAL
MACD (12, 26)NØYTRAL
Williams Percent Range (14)NØYTRAL
Ultimate Oscillator (7, 14, 28)NØYTRAL
VWMA (10)0.00SELG
Hull Moving Average (9)0.00KJØP
Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26)NØYTRAL
PredicTools viktige prisnivåer

Basert på dagens klassiske pivotpunkt (P1) med verdien NOR0.002720, har PredicTools støttenivåer på NOR0.002719, NOR0.002719 og det sterkeste på NOR0.002718. Tilsvarende er motstandsnivåene for PredicTools på NOR0.002721, NOR0.002721 og NOR0.002722.

#PrisStyrke
S1NOR0.002719
S2NOR0.002719
S3NOR0.002718
#PrisStyrke
R1NOR0.002721
R2NOR0.002721
R3NOR0.002722

PREDIC Vanlige spørsmål om prisprognoser

Prognosene våre er basert på historiske data, tekniske indikatorer og markedsstemning. Selv om de gir retningsgivende innsikt, kan faktiske priser variere på grunn av uforutsette markedshendelser.

Vi bruker et bredt utvalg av verktøy, inkludert SMA, EMA, RSI, MACD, stokastiske oscillatorer og pivotpunkter, for å generere pålitelige prisprognoser.

Glidende gjennomsnitt som 50-dagers og 200-dagers SMA-er bidrar til å jevne ut prisdata og identifisere trender. En pris over disse gjennomsnittene signaliserer ofte bullish momentum.

Prisprognosen for PREDIC oppdateres daglig fordi den er avhengig av sanntidsdata. Etter hvert som markedsforholdene endrer seg (tenk prisbevegelser, handelsvolum eller endringer i tekniske indikatorer), justerer modellen prognosen for å gjenspeile de nyeste trendene og stemningen. Dette sikrer at prognosene forblir relevante og nøyaktige i et raskt bevegelig kryptomarked.

Siden gir daglige og månedlige ROI-estimater, bullish/bearish-etiketter, teknisk analyse og en investeringskalkulator for å hjelpe med å planlegge long- eller short-strategier. Ta imidlertid prognosedataene våre (og alle prognosedata for den saks skyld) med en klype salt. Det er notorisk vanskelig å forutsi markedspriser, og ingen modell bør behandles som ufeilbarlig.

CoinCheckups prisovervåker for kryptovaluta
Følg over 40 000 kryptopriser i sanntid på en enkel måte.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Vurderinger
Bilde av mobilappen