Bilde av PREDIC
PREDICPredicTools
NOR0.002716
0.08%
1D

Prisgraf for PredicTools

test
24 t intervall
NOR0.002716NOR0.002716
52 u intervall
NOR0.002715NOR0.06627
ATH- og ATL-intervall
NOR0.002715NOR0.06627
Markedsverdi
#
NOR0.00
Utvannet markedsverdi
NOR2.72M
24t-volum
#
NOR0.00
ATH
NOR0.06627 (-95.90%)
ATH-dato
Jan 16, 2026
Startpris
NOR0.002715
All-time low
NOR0.002715
ATL-dato
Jan 29, 2026
Lanseringsdato
-
Sirk. forsyning
-
Total forsyning
1.00B
Maks forsyning
1.00B
PredicTools Historisk prisutvikling
Endring1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Bilde av PREDIC
Bilde av USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Bilde av PREDIC
Bilde av BTC
PREDIC/BTC
-0.02%
2.02%
-2.65%
-18.78%
-23.90%
--
--
--
-93.15%
Bilde av PREDIC
Bilde av ETH
PREDIC/ETH
-0.19%
2.09%
-0.95%
-22.27%
-36.65%
--
--
--
-92.29%
Bilde av PREDIC
Bilde av USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Prisen på PredicTools i US dollar har økt med 0.00% den siste måneden. PREDIC er ned -22.27% mot Ethereum og ned -18.78% mot Bitcoin den siste måneden.

Sentiment
neutral
0255075100
Sentiment-poengsummen fanger opp nåværende investorutsikter
Fear & Greed Index
 
0255075100
Fear & Greed-indeksen måler den emosjonelle stemningen som driver markedet
5-dagers prognose
0.00%

Pris og ytelse

I løpet av de siste 24 timene har prisen på PREDIC endret seg med 0.00% og trender for øyeblikket oppover, med en pris på NOR0.002716.

PredicTools har vist en volatilitet på 0.0₁₂1316% (svært lav) de siste 30 dagene. Volatilitet er et statistisk mål som brukes til å fastslå risikoen ved et bestemt aktivum. Generelt er det mer risikabelt å investere i aktivumet jo høyere volatiliteten er. Volatilitet under 1 % er svært lav, 1–2 % lav, 2–5 % middels, 5–10 % høy, 10–20 % svært høy, og over 20 % ekstremt høy.

Den høyeste prisen som noen gang er registrert for PredicTools, var NOR0.06627, oppnådd den Jan 16, 2026. Omvendt var den laveste registrerte prisen NOR0.002715, nådd den Jan 29, 2026.

For øyeblikket er 0.00% av den totale forsyningen av PredicTools i sirkulasjon, tilsvarende 0 tokens av en total forsyning på 1,000,000,000.

Markedsverdi og volum

Den nåværende markedsverdien til PredicTools er NOR0.00, noe som plasserer den på rang 0 blant alle kryptovalutaer.

Markedsverdien til PredicToolsNOR0.00 utgjør 0.00% av det totale kryptovalutamarkedet.

I løpet av de siste 24 timene har PREDIC registrert et handelsvolum på NOR0.00, noe som plasserer den på rang 0 blant alle kryptovalutaer.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Investering og markedstrend

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Hvis du investerte $1,000 i PREDIC da den først begynte å handles den Jan 16, 2026, ville investeringen din nå vært verdt omtrent $57.00, tilsvarende en -94% tap.

I løpet av de siste 30 dagene har PREDIC hatt -1 grønne dager og 31 røde dager, noe som indikerer en negativ pristrend.

Basert på tekniske indikatorer som Relative Strength Index (RSI), har PREDIC for øyeblikket en RSI-verdi på 26.10, noe som indikerer at den er oversolgt.
CoinCheckups prisovervåker for kryptovaluta
Følg over 40 000 kryptopriser i sanntid på en enkel måte.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Vurderinger
Bilde av mobilappen