| Huidige koers | €0.0₅6678 |
|---|---|
| Koersverwachting | €0.0₅5003 (-25.08%) |
| Groene dagen | 22 / 30 (73%) |
| 50-daagse SMA | €0.00001006 |
| 200-daagse SMA | € |
| Volatiliteit | 22.84% (Extreem hoog) |
| Fear & Greed Index | 62 (Greed) |
| Sentiment | bearish |
| 14-daagse RSI | 30.73 (Neutraal) |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₅6847 | VERKOPEN |
| SMA 5 | €0.0₅6795 | VERKOPEN |
| SMA 10 | €0.0₅6915 | VERKOPEN |
| SMA 21 | €0.0₅7190 | VERKOPEN |
| SMA 50 | €0.00001006 | VERKOPEN |
| SMA 100 | €0.00003035 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₅6747 | VERKOPEN |
| EMA 5 | €0.0₅6799 | VERKOPEN |
| EMA 10 | €0.0₅6979 | VERKOPEN |
| EMA 21 | €0.0₅7754 | VERKOPEN |
| EMA 50 | €0.00001551 | VERKOPEN |
| EMA 100 | €0.00003655 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|
| Periode | Waarde | Actie |
|---|
Een oscillator is een hulpmiddel voor technische analyse dat hoge en lage banden tussen twee extreme waarden construeert en vervolgens een trendindicator opbouwt die binnen deze grenzen schommelt. Traders gebruiken de trendindicator om kortetermijnomstandigheden van overbought of oversold te ontdekken.
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| RSI (14) | 30.73 | NEUTRAAL |
| Stoch RSI (14) | 60.69 | NEUTRAAL |
| Stochastic Fast (14) | 13.88 | KOPEN |
| Commodity Channel Index (20) | -135.10 | KOPEN |
| Average Directional Index (14) | 41.59 | VERKOPEN |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRAAL |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRAAL |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Williams Percent Range (14) | -86.12 | KOPEN |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRAAL |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 39.31 | NEUTRAAL |
| VWMA (10) | 0.00 | VERKOPEN |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VERKOPEN |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRAAL |
Op basis van het klassieke pivotpunt (P1) van vandaag met een waarde van €0.0₅6663 heeft Valora steunniveaus van €0.0₅6505, €0.0₅6332 en het sterkste niveau op €0.0₅6174. Op vergelijkbare wijze liggen de weerstandsniveaus van Valora op €0.0₅6836, €0.0₅6994 en €0.0₅7167.
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₅6505 | |
| S2 | €0.0₅6332 | |
| S3 | €0.0₅6174 |
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₅6836 | |
| R2 | €0.0₅6994 | |
| R3 | €0.0₅7167 |
Onze verwachtingen zijn gebaseerd op historische gegevens, technische indicatoren en marktsentiment. Hoewel ze richtinggevend inzicht bieden, kunnen werkelijke koersen variëren door onvoorziene marktgebeurtenissen.
We gebruiken een breed scala aan hulpmiddelen, waaronder SMA, EMA, RSI, MACD, Stochastic Oscillators en Pivot Points, om betrouwbare koersverwachtingen te genereren.
Voortschrijdende gemiddelden zoals de 50-daagse en 200-daagse SMA's helpen koersgegevens af te vlakken en trends te identificeren. Een koers boven deze gemiddelden wijst vaak op bullish momentum.
De VALORA koersverwachting wordt dagelijks bijgewerkt omdat deze afhankelijk is van realtime gegevens. Naarmate marktomstandigheden veranderen (denk aan koersbewegingen, handelsvolume of veranderingen in technische indicatoren), past het model zijn verwachting aan om de nieuwste trends en het nieuwste sentiment weer te geven. Dit zorgt ervoor dat verwachtingen relevant en nauwkeurig blijven in een snel bewegende cryptomarkt.
De pagina biedt dagelijkse en maandelijkse ROI-schattingen, bullish/bearish labels, technische analyse en een beleggingscalculator om long- of shortstrategieën te helpen plannen. Neem onze verwachtingsgegevens (en alle verwachtingsgegevens wat dat betreft) echter met een korrel zout. Het is berucht moeilijk om marktkoersen te voorspellen, en geen enkel model mag als onfeilbaar worden beschouwd.



