| Huidige koers | €0.0₈2178 |
|---|---|
| Koersverwachting | €0.0₈1632 (-25.08%) |
| Groene dagen | 26 / 30 (87%) |
| 50-daagse SMA | €0.0₈2075 |
| 200-daagse SMA | €0.0₈7161 |
| Volatiliteit | 2.33% (Gemiddeld) |
| Fear & Greed Index | 70 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| 14-daagse RSI | 60.89 (Neutraal) |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0₈2160 | KOPEN |
| SMA 5 | €0.0₈2138 | KOPEN |
| SMA 10 | €0.0₈2121 | KOPEN |
| SMA 21 | €0.0₈2094 | KOPEN |
| SMA 50 | €0.0₈2075 | KOPEN |
| SMA 100 | €0.0₈2790 | VERKOPEN |
| SMA 200 | €0.0₈7161 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0₈2164 | KOPEN |
| EMA 5 | €0.0₈2150 | KOPEN |
| EMA 10 | €0.0₈2130 | KOPEN |
| EMA 21 | €0.0₈2119 | KOPEN |
| EMA 50 | €0.0₈2313 | VERKOPEN |
| EMA 100 | €0.0₈4036 | VERKOPEN |
| EMA 200 | €0.0₇1408 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| SMA 21 | €0.0₈3330 | VERKOPEN |
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0₈7978 | VERKOPEN |
Een oscillator is een hulpmiddel voor technische analyse dat hoge en lage banden tussen twee extreme waarden construeert en vervolgens een trendindicator opbouwt die binnen deze grenzen schommelt. Traders gebruiken de trendindicator om kortetermijnomstandigheden van overbought of oversold te ontdekken.
| Periode | Waarde | Actie |
|---|---|---|
| RSI (14) | 60.89 | NEUTRAAL |
| Stoch RSI (14) | 75.83 | NEUTRAAL |
| Stochastic Fast (14) | 67.07 | NEUTRAAL |
| Commodity Channel Index (20) | 214.73 | VERKOPEN |
| Average Directional Index (14) | 19.48 | NEUTRAAL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRAAL |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Williams Percent Range (14) | -32.93 | NEUTRAAL |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRAAL |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 62.32 | NEUTRAAL |
| VWMA (10) | 0.00 | KOPEN |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | KOPEN |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRAAL |
Op basis van het klassieke pivotpunt (P1) van vandaag met een waarde van €0.0₈2188 heeft Ryu Inu steunniveaus van €0.0₈2165, €0.0₈2152 en het sterkste niveau op €0.0₈2128. Op vergelijkbare wijze liggen de weerstandsniveaus van Ryu Inu op €0.0₈2201, €0.0₈2225 en €0.0₈2238.
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| S1 | €0.0₈2165 | |
| S2 | €0.0₈2152 | |
| S3 | €0.0₈2128 |
| # | Koers | Sterkte |
|---|---|---|
| R1 | €0.0₈2201 | |
| R2 | €0.0₈2225 | |
| R3 | €0.0₈2238 |
Onze verwachtingen zijn gebaseerd op historische gegevens, technische indicatoren en marktsentiment. Hoewel ze richtinggevend inzicht bieden, kunnen werkelijke koersen variëren door onvoorziene marktgebeurtenissen.
We gebruiken een breed scala aan hulpmiddelen, waaronder SMA, EMA, RSI, MACD, Stochastic Oscillators en Pivot Points, om betrouwbare koersverwachtingen te genereren.
Voortschrijdende gemiddelden zoals de 50-daagse en 200-daagse SMA's helpen koersgegevens af te vlakken en trends te identificeren. Een koers boven deze gemiddelden wijst vaak op bullish momentum.
De RYU koersverwachting wordt dagelijks bijgewerkt omdat deze afhankelijk is van realtime gegevens. Naarmate marktomstandigheden veranderen (denk aan koersbewegingen, handelsvolume of veranderingen in technische indicatoren), past het model zijn verwachting aan om de nieuwste trends en het nieuwste sentiment weer te geven. Dit zorgt ervoor dat verwachtingen relevant en nauwkeurig blijven in een snel bewegende cryptomarkt.
De pagina biedt dagelijkse en maandelijkse ROI-schattingen, bullish/bearish labels, technische analyse en een beleggingscalculator om long- of shortstrategieën te helpen plannen. Neem onze verwachtingsgegevens (en alle verwachtingsgegevens wat dat betreft) echter met een korrel zout. Het is berucht moeilijk om marktkoersen te voorspellen, en geen enkel model mag als onfeilbaar worden beschouwd.



