De setup heeft een licht positieve bias, maar het rendement-risicoprofiel is niet schoon genoeg om agressief te handelen.
In de huidige Rustige zijwaartse markt is de best passende aanpak Range-trading / mean reversion. De markt is in balans en relatief rustig, wat doorgaans mean-reversiongedrag en range-trading meer beloont dan het najagen van uitbraken.
De steun- en weerstandsniveaus van NumberGoUpTech markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₆3498 - €0.0₆3817 | |
| Steun 2 | €0.0₆2618 - €0.0₆3216 | |
| Weerstand 1 | €0.0₆4839 - €0.0₆5215 | |
| Weerstand 2 | €0.0₆5699 - €0.0₆5922 | |
| Weerstand 3 | €0.0₆6061 - €0.0₆6562 | |
| Weerstand 4 | €0.0₆6688 - €0.0₆7075 | |
| Actief 1 | €0.0₆3875 - €0.0₆4796 |
TECH doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₆4839 - €0.0₆5215 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.0₆5699 - €0.0₆5922.
TECH verliest de steunzone bij €0.0₆3498 - €0.0₆3817. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₆2618 - €0.0₆3216.
TECH blijft handelen tussen €0.0₆3817 en €0.0₆4839. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₆4835 | Bearish | TECH handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₆4476 | Bearish | TECH blijft onder de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₆4548 | Bearish | TECH handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₆5830 | Bearish | TECH staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 38.44 | Neutraal | RSI (14) staat op 38.44, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 17.13 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 17.13, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -3.699e-8 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 5.74% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.0₆4382 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -101.68 | Bearish | CCI (20) is zwak op -101.68, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-1.218e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-1.218e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -79.82 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -79.82, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €-3.617e-8 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-3.617e-8, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 39.05 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 39.05, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₆3801 | Bullish | TECH handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₆4933 | Bearish | TECH handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van NumberGoUpTech het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Pyth Network (PYTH), Pendle (PENDLE), Lido DAO Token (LDO), Ethereum (ETH) and Immutable X (IMX) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Hyperliquid (HYPE), LEO Token (LEO), Pi Network (PI), Pepe Coin (PEPE) and Sky (SKY).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Pyth Network | 0.930 |
| Pendle | 0.907 |
| Lido DAO Token | 0.889 |
| Ethereum | 0.888 |
| Immutable X | 0.886 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Hyperliquid | -0.609 |
| LEO Token | -0.390 |
| Pi Network | -0.352 |
| Pepe Coin | -0.224 |
| Sky | -0.208 |
De koers van NumberGoUpTech is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.729, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.626. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met NumberGoUpTech geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met NumberGoUpTech, zou een beweging in één richting voor NumberGoUpTech zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



