De grafiek is momenteel redelijk in balans, dus wachten op sterkere bevestiging blijft logisch.
In de huidige Volatiele bullmarkt is de best passende aanpak Volg de trend, maar verscherp het risicobeheer. De bredere trend is nog steeds bullish, maar de koersschommelingen zijn groter en minder vergevingsgezind. De opwaartse bias blijft dus intact, terwijl uitvoering en risicobeheer strakker moeten zijn.
De steun- en weerstandsniveaus van Mylo Cat markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.0₅6573 - €0.0₅7923 | |
| Steun 2 | €0.0₅5880 - €0.0₅6482 | |
| Weerstand 1 | €0.0₅9329 - €0.00001085 | |
| Weerstand 2 | €0.00001093 - €0.00001166 | |
| Weerstand 3 | €0.00001516 - €0.00001618 | |
| Actief 1 | €0.0₅7951 - €0.0₅9108 |
MYLO doorbreekt de weerstandszone bij €0.0₅9329 - €0.00001085 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00001093 - €0.00001166.
MYLO verliest de steunzone bij €0.0₅6573 - €0.0₅7923. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.0₅5880 - €0.0₅6482.
MYLO blijft handelen tussen €0.0₅7923 en €0.0₅9329. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅9831 | Bearish | MYLO handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.0₅7756 | Bullish | MYLO blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.0₅9636 | Bearish | MYLO handelt onder het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend verzwakt. |
| EMA200 | €0.0₅8725 | Bullish | MYLO staat boven het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur constructief blijft. |
| RSI (14) | 34.11 | Neutraal | RSI (14) staat op 34.11, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 3.24 | Oververkocht | Stoch RSI (14) is laag op 3.24, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente ondergrens drukt. |
| MACD | -1.237e-7 | Bearish | MACD staat onder zijn signaallijn. |
| ATR | 6.37% | Volatiel | Volatiliteit ligt boven de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00001017 | Bearish | De koers staat onder het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | -242.79 | Bearish | CCI (20) is zwak op -242.79, wat laat zien dat de koers ruim onder het recente gemiddelde handelt. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-4.182e-7 | Bearish | Awesome Oscillator staat onder nul op €-4.182e-7, wat bearish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -81.73 | Oververkocht | Williams Percent Range (14) staat dicht bij de onderkant van zijn recente range op -81.73. |
| Bull Bear Power (13) | €-8.952e-7 | Bearish | Bull Bear Power (13) is negatief op €-8.952e-7, wat suggereert dat verkopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 34.42 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 34.42, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅9093 | Bullish | MYLO handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001003 | Bearish | MYLO handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Mylo Cat het sterkst positief gecorreleerd met de koers van XRP (XRP), Pump.fun (PUMP), Litecoin (LTC), Raydium (RAY) and Solana (SOL) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van LEO Token (LEO), Basic Attention Token (BAT), Pyth Network (PYTH), Stacks (STX) and Monero (XMR).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| XRP | 0.936 |
| Pump.fun | 0.935 |
| Litecoin | 0.932 |
| Raydium | 0.931 |
| Solana | 0.929 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| LEO Token | -0.774 |
| Basic Attention Token | -0.632 |
| Pyth Network | -0.549 |
| Stacks | -0.526 |
| Monero | -0.507 |
De koers van Mylo Cat is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.490, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.602. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Mylo Cat geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Mylo Cat, zou een beweging in één richting voor Mylo Cat zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



