Het asset oogt technisch constructief, maar de huidige instapkwaliteit is niet perfect.
In de huidige Rustige bullmarkt is de best passende aanpak Trend volgen / dips kopen. De trendomstandigheden zijn constructief en de volatiliteit is beheerst, wat meestal gunstig is om de opwaartse beweging te volgen en naar pullbacks te zoeken in plaats van kracht tegen te handelen.
De steun- en weerstandsniveaus van Atsuko Sato markeren belangrijke koerszones waar kopers en verkopers het actiefst zijn. Deze sectie helpt waarschijnlijke uitbraakgebieden, pullback-steun, bovenliggende weerstand en de huidige handelsrange te identificeren, zodat je trendvoortzetting, omkeerrisico en de kortetermijnrichting van de cryptokoers kunt beoordelen.
| Niveau | Zone | Sterkte |
|---|---|---|
| Steun 1 | €0.00005994 - €0.00006081 | |
| Steun 2 | €0.00005846 - €0.00005877 | |
| Steun 3 | €0.00005725 - €0.00005774 | |
| Steun 4 | €0.00005545 - €0.00005639 | |
| Weerstand 1 | €0.00006263 - €0.00006351 | |
| Weerstand 2 | €0.00006647 - €0.00006678 | |
| Weerstand 3 | €0.00006889 - €0.00007068 |
SATO doorbreekt de weerstandszone bij €0.00006263 - €0.00006351 en blijft erboven. Dat zou de uitbraakcase versterken en de aandacht verschuiven naar €0.00006647 - €0.00006678.
SATO verliest de steunzone bij €0.00005994 - €0.00006081. Dat zou de setup verzwakken en de weg openen richting €0.00005846 - €0.00005877.
SATO blijft handelen tussen €0.00006081 en €0.00006263. In dat geval blijven range-tradingomstandigheden actief.
Technische indicatoren helpen trend, momentum, volatiliteit en belangrijke koersniveaus samen te vatten. Ze moeten niet op zichzelf worden gebruikt, maar kunnen helpen bepalen of een coin trendmatig beweegt, binnen een range handelt, overstrekt is of een belangrijk steun- of weerstandsniveau nadert.
| Indicator | Waarde | Signaal | Interpretatie |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00006286 | Bearish | SATO handelt onder het 50-daags gemiddelde. |
| SMA200 | €0.00005486 | Bullish | SATO blijft boven de langetermijntrendlijn. |
| EMA50 | €0.00006113 | Bullish | SATO houdt stand boven het 50-daags exponentieel gemiddelde, wat de recente trend ondersteunt. |
| EMA200 | €0.00006290 | Bearish | SATO staat onder het 200-daags exponentieel gemiddelde, waardoor de langere termijnstructuur onder druk blijft. |
| RSI (14) | 54.65 | Neutraal | RSI (14) staat op 54.65, waardoor momentum in een evenwichtige range blijft. |
| Stoch RSI (14) | 83.19 | Overgekocht | Stoch RSI (14) is hoog op 83.19, wat laat zien dat momentum dicht bij zijn recente bovengrens drukt. |
| MACD | 0.0₆3388 | Bullish | MACD staat boven zijn signaallijn. |
| ATR | 0.5008% | Rustig | Volatiliteit ligt onder de 180-daagse mediaan. |
| VWMA | €0.00006037 | Bullish | De koers staat boven het volumegewogen gemiddelde. |
| Commodity Channel Index (20) | 51.85 | Neutraal | CCI (20) staat op 51.85, waardoor de koers relatief dicht bij het recente gemiddelde blijft. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆8365 | Bullish | Awesome Oscillator staat boven nul op €0.0₆8365, wat bullish momentum ondersteunt. |
| Williams Percent Range (14) | -22.20 | Neutraal | Williams Percent Range (14) staat op -22.20, waardoor de koers in het midden van zijn recente range blijft. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆2809 | Bullish | Bull Bear Power (13) is positief op €0.0₆2809, wat suggereert dat kopers de koers controleren ten opzichte van de EMA-baseline. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 31.18 | Neutraal | Ultimate Oscillator staat op 31.18, wat suggereert dat momentum in de korte, middellange en lange vensters in balans is. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00006262 | Bullish | SATO handelt boven de Hull Moving Average (9), wat de kortetermijntrend ondersteunt. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00006272 | Bearish | SATO handelt onder de Ichimoku-basislijn, wat wijst op een zwakkere structuur. |
In de afgelopen 7 dagen was de koers van Atsuko Sato het sterkst positief gecorreleerd met de koers van Artificial Superintelligence Alliance (FET), Virtuals Protocol (VIRTUAL), Tezos (XTZ), Cardano (ADA) and IOTA (IOTA) en het sterkst negatief gecorreleerd met de koers van Pi Network (PI), PancakeSwap (CAKE), Mantle (MNT), XDC Network (XDC) and Curve DAO Token (CRV).
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Artificial Superintelligence Alliance | 0.903 |
| Virtuals Protocol | 0.869 |
| Tezos | 0.860 |
| Cardano | 0.834 |
| IOTA | 0.809 |
| Naam | Correlatie |
|---|---|
| Pi Network | -0.747 |
| PancakeSwap | -0.639 |
| Mantle | -0.489 |
| XDC Network | -0.448 |
| Curve DAO Token | -0.442 |
De koers van Atsuko Sato is positief gecorreleerd met de top 10 coins op basis van market cap met een waarde van 0.464, exclusief Tether (USDT), en positief gecorreleerd met de top 100 coins op basis van market cap, exclusief alle stablecoins, met een waarde van 0.314. Valuta's die positief gecorreleerd zijn met Atsuko Sato geven aan dat de beweging van de ene valuta een statistisch significant gewicht heeft om de andere in dezelfde richting te leiden. Voor valuta's die negatief gecorreleerd zijn met Atsuko Sato, zou een beweging in één richting voor Atsuko Sato zich vertalen in een beweging in de tegenovergestelde richting voor de negatief gecorreleerde coin.



