A setup enyhén pozitív elfogultságú, de a hozam/kockázat arány nem elég tiszta az agresszív lépésekhez.
A jelenlegi Nyugodt oldalazás rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Sávkereskedés / átlaghoz való visszatérés. A piac kiegyensúlyozott és viszonylag nyugodt, ami inkább az átlaghoz való visszatérési viselkedést és a sávkereskedést jutalmazza, mint a kitörések hajszolását.
Oncology Network támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅7288 - €0.0₅7343 | |
| Támasz 2 | €0.0₅6955 - €0.0₅7009 | |
| Támasz 3 | €0.0₅6156 - €0.0₅6265 | |
| Támasz 4 | €0.0₅5949 - €0.0₅6031 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅7782 - €0.0₅7836 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅8049 - €0.0₅8103 | |
| Ellenállás 3 | €0.00001007 - €0.00001013 | |
| Ellenállás 4 | €0.0001402 - €0.0001402 |
ONC áttöri az ellenállási zónát €0.0₅7782 - €0.0₅7836 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅8049 - €0.0₅8103 felé terelné.
ONC elveszíti a támaszzónát €0.0₅7288 - €0.0₅7343 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅6955 - €0.0₅7009 felé.
ONC továbbra is €0.0₅7343 és €0.0₅7782 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7528 | Bearish | ONC az 50 napos átlag alatt kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅6488 | Bullish | ONC továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅7455 | Bearish | ONC az 50 napos exponenciális átlag alatt kereskedik, ami gyengíti a friss trendet. |
| EMA200 | €0.00002902 | Bearish | ONC a 200 napos exponenciális átlag alatt van, ami nyomás alatt tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 34.52 | Semleges | Az RSI (14) 34.52 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 20.68 | Semleges | A Stoch RSI (14) 20.68 értéken áll, ami arra utal, hogy a momentum aktív, de még nem extrém. |
| MACD | -6.929e-8 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 0.7333% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅7528 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -53.62 | Semleges | A CCI (20) -53.62 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.572e-7 | Bearish | Az Awesome Oscillator nulla alatt van, €-2.572e-7 értéken, ami támogatja a bearish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -80.33 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -80.33 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-5.316e-8 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-5.316e-8 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 6.74 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 6.74 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅7414 | Bearish | ONC a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅7562 | Bearish | ONC az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Oncology Network árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Celestia (TIA), Injective (INJ), Hedera Hashgraph (HBAR), Avalanche (AVAX) and LayerZero (ZRO) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Dash (DASH), Beldex (BDX), Convex Finance (CVX), JUST (JST) and Bonk (BONK) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Celestia | 0.889 |
| Injective | 0.872 |
| Hedera Hashgraph | 0.864 |
| Avalanche | 0.857 |
| LayerZero | 0.838 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Dash | -0.461 |
| Beldex | -0.430 |
| Convex Finance | -0.181 |
| JUST | -0.157 |
| Bonk | -0.076 |
A Oncology Network árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.693 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.577 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Oncology Network eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Oncology Network eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Oncology Network egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



