| Aktuális ár | €6.62 |
|---|---|
| Ár-előrejelzés | €8.15 (18.26%) |
| Zöld napok | 18 / 30 (60%) |
| 50 napos SMA | €5.82 |
| 200 napos SMA | €4.47 |
| Volatilitás | 10.73% (Nagyon magas) |
| Fear & Greed Index | 69 (Greed) |
| Hangulat | neutral |
| 14 napos RSI | 57.31 (Semleges) |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 3 | €6.68 | ELADÁS |
| SMA 5 | €6.57 | VÉTEL |
| SMA 10 | €6.73 | ELADÁS |
| SMA 21 | €6.83 | ELADÁS |
| SMA 50 | €5.82 | VÉTEL |
| SMA 100 | €5.05 | VÉTEL |
| SMA 200 | €4.47 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 3 | €6.77 | ELADÁS |
| EMA 5 | €6.72 | ELADÁS |
| EMA 10 | €6.71 | ELADÁS |
| EMA 21 | €6.58 | VÉTEL |
| EMA 50 | €5.99 | VÉTEL |
| EMA 100 | €5.38 | VÉTEL |
| EMA 200 | €5.12 | VÉTEL |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| SMA 21 | €5.11 | VÉTEL |
| SMA 50 | €4.40 | VÉTEL |
| SMA 100 | €8.72 | ELADÁS |
| SMA 200 | €12.08 | ELADÁS |
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| EMA 21 | €5.36 | VÉTEL |
| EMA 50 | €5.80 | VÉTEL |
| EMA 100 | €7.98 | ELADÁS |
| EMA 200 | €8.75 | ELADÁS |
Az oszcillátor olyan technikai elemzési eszköz, amely két szélső érték között alsó és felső sávokat hoz létre, majd ezek között ingadozó trendindikátort épít fel. A kereskedők a trendindikátor segítségével rövid távú túlvett vagy túladott állapotokat azonosítanak.
| Időszak | Érték | Jelzés |
|---|---|---|
| RSI (14) | 57.31 | SEMLEGES |
| Stoch RSI (14) | 56.82 | SEMLEGES |
| Stochastic Fast (14) | 71.38 | SEMLEGES |
| Commodity Channel Index (20) | 34.49 | SEMLEGES |
| Average Directional Index (14) | 30.98 | VÉTEL |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.25 | SEMLEGES |
| Momentum (10) | 0.39 | SEMLEGES |
| MACD (12, 26) | -0.09 | SEMLEGES |
| Williams Percent Range (14) | -28.62 | SEMLEGES |
| Bull Bear Power (13) | 0.52 | SEMLEGES |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 52.70 | SEMLEGES |
| VWMA (10) | 7.47 | VÉTEL |
| Hull Moving Average (9) | 7.07 | VÉTEL |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 6.87 | SEMLEGES |
A mai klasszikus pivot pont (P1) €6.93 értéke alapján a Injective támaszszintjei €6.74, €6.53, a legerősebb pedig €6.34. Hasonlóképpen a Injective ellenállási szintjei €7.13, €7.32 és €7.53.
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| S1 | €6.74 | |
| S2 | €6.53 | |
| S3 | €6.34 |
| # | Ár | Erősség |
|---|---|---|
| R1 | €7.13 | |
| R2 | €7.32 | |
| R3 | €7.53 |
Előrejelzéseink historikus adatokon, technikai indikátorokon és piaci hangulaton alapulnak. Bár irányadó betekintést nyújtanak, a tényleges árfolyamok előre nem látható piaci események miatt eltérhetnek.
Számos eszközt használunk, többek között SMA-t, EMA-t, RSI-t, MACD-t, sztochasztikus oszcillátorokat és pivot pontokat, hogy megbízható árfolyam-előrejelzéseket készítsünk.
Az olyan mozgóátlagok, mint az 50 napos és a 200 napos SMA, segítenek kisimítani az árfolyamadatokat és azonosítani a trendeket. Az ezen átlagok feletti árfolyam gyakran bullish lendületet jelez.
A INJ árfolyam-előrejelzése naponta frissül, mert valós idejű adatokra támaszkodik. Ahogy a piaci körülmények változnak – például az árfolyammozgások, a kereskedési volumen vagy a technikai indikátorok változásai –, a modell módosítja előrejelzését, hogy tükrözze a legfrissebb trendeket és hangulatot. Ez biztosítja, hogy az előrejelzések relevánsak és pontosak maradjanak a gyorsan változó kriptopiacon.
Az oldal napi és havi ROI-becsléseket, bullish/bearish címkéket, technikai elemzést és befektetési kalkulátort kínál a long vagy short stratégiák megtervezéséhez. Ugyanakkor az előrejelzési adatainkat – és általában minden előrejelzési adatot – fenntartásokkal érdemes kezelni. A piaci árfolyamok előrejelzése köztudottan nehéz, és egyetlen modellt sem szabad tévedhetetlennek tekinteni.



