Az eszköz technikailag konstruktívnak tűnik, de az aktuális belépési minőség nem tökéletes.
A jelenlegi Nyugodt bikapiac rezsimben a leginkább illeszkedő megközelítés: Trendkövetés / vételek esésekben. A trendfeltételek konstruktívak, a volatilitás pedig visszafogott, ami általában a felfelé irányuló mozgás követésének és a visszahúzódások keresésének kedvez, nem pedig az erősség elleni kereskedésnek.
Convergence Finance támasz- és ellenállási szintjei azokat a kulcsfontosságú árzónákat emelik ki, ahol a vevők és az eladók a legaktívabbak. Ez a szakasz segít azonosítani a valószínű kitörési területeket, a visszahúzódási támaszokat, a fölöttes ellenállásokat és az aktuális kereskedési sávot, hogy értékelhesd a trend folytatódását, a forduló kockázatát és a rövid távú kriptoár-irányt.
| Szint | Zóna | Erősség |
|---|---|---|
| Támasz 1 | €0.0₅4724 - €0.0₅4838 | |
| Támasz 2 | €0.0₅4296 - €0.0₅4558 | |
| Támasz 3 | €0.0₅3976 - €0.0₅4181 | |
| Támasz 4 | €0.0₅3872 - €0.0₅3942 | |
| Ellenállás 1 | €0.0₅6693 - €0.0₅6781 | |
| Ellenállás 2 | €0.0₅7123 - €0.0₅7211 | |
| Ellenállás 3 | €0.00003419 - €0.00003441 |
CONV áttöri az ellenállási zónát €0.0₅6693 - €0.0₅6781 szinten, és felette marad. Ez erősítené a kitörési esetet, és a figyelmet €0.0₅7123 - €0.0₅7211 felé terelné.
CONV elveszíti a támaszzónát €0.0₅4724 - €0.0₅4838 szinten. Ez gyengítené a setupot, és megnyitná az utat €0.0₅4296 - €0.0₅4558 felé.
CONV továbbra is €0.0₅4838 és €0.0₅6693 között kereskedik. Ebben az esetben a sávkereskedési feltételek aktívak maradnak.
A technikai indikátorok segítenek összefoglalni a trendet, a momentumot, a volatilitást és a kulcsfontosságú árszinteket. Nem szabad őket önmagukban használni, de segíthetnek azonosítani, hogy egy coin trendel-e, sávban mozog-e, túlnyújtott-e, vagy egy fontos támasz- vagy ellenállási szinthez közelít-e.
| Indikátor | Érték | Jelzés | Értelmezés |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5705 | Bullish | CONV az 50 napos átlag felett kereskedik. |
| SMA200 | €0.0₅4010 | Bullish | CONV továbbra is a hosszú távú trendvonal felett van. |
| EMA50 | €0.0₅5946 | Bullish | CONV az 50 napos exponenciális átlag felett tartja magát, ami támogatja a friss trendet. |
| EMA200 | €0.0₅5114 | Bullish | CONV a 200 napos exponenciális átlag felett van, ami konstruktívan tartja a hosszabb távú struktúrát. |
| RSI (14) | 53.79 | Semleges | Az RSI (14) 53.79 értéken áll, ami kiegyensúlyozott tartományban tartja a momentumot. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Túladott | A Stoch RSI (14) alacsony, 0.00 értéken áll, ami azt mutatja, hogy a momentum a közelmúltbeli alsó extrémum közelébe nyomul. |
| MACD | 0.0₆3373 | Bearish | A MACD a jelzővonala alatt van. |
| ATR | 1.33% | Nyugodt | A volatilitás a 180 napos mediánja alatt van. |
| VWMA | €0.0₅6808 | Bearish | Az ár a volumen-súlyozott átlag alatt van. |
| Commodity Channel Index (20) | -50.52 | Semleges | A CCI (20) -50.52 értéken áll, ami az árat viszonylag közel tartja a friss átlagához. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆5383 | Bullish | Az Awesome Oscillator nulla felett van, €0.0₆5383 értéken, ami támogatja a bullish momentumot. |
| Williams Percent Range (14) | -95.84 | Túladott | A Williams Percent Range (14) a friss sávja alja közelében van, -95.84 értéken. |
| Bull Bear Power (13) | €-8.593e-8 | Bearish | A Bull Bear Power (13) negatív, €-8.593e-8 értéken, ami arra utal, hogy az eladók irányítják az árat az EMA bázisvonalhoz viszonyítva. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 28.10 | Túladott | Az Ultimate Oscillator gyenge, 28.10 értéken áll, ami arra utal, hogy a több idősíkú lefelé irányuló momentum túlnyúlt lehet. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6804 | Bearish | CONV a Hull Moving Average (9) alatt kereskedik, ami gyengíti a rövid távú trendet. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6634 | Bearish | CONV az Ichimoku bázisvonal alatt kereskedik, ami gyengébb struktúrára utal. |
Az elmúlt 7 napban a Convergence Finance árfolyama a legerősebb pozitív korrelációt a Hyperliquid (HYPE), Litecoin (LTC), VeChain (VET), Quant (QNT) and Hedera Hashgraph (HBAR) árfolyamával, a legerősebb negatív korrelációt pedig a Basic Attention Token (BAT), Beldex (BDX), Celestia (TIA), Optimism (OP) and KuCoin Token (KCS) árfolyamával mutatta.
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Hyperliquid | 0.763 |
| Litecoin | 0.761 |
| VeChain | 0.745 |
| Quant | 0.732 |
| Hedera Hashgraph | 0.731 |
| Név | Korreláció |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.660 |
| Beldex | -0.580 |
| Celestia | -0.503 |
| Optimism | -0.497 |
| KuCoin Token | -0.446 |
A Convergence Finance árfolyama pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 10 coinnal, Tether (USDT) nélkül, 0.068 értékkel, valamint pozitívan korrelál a piaci kapitalizáció szerinti top 100 coinnal, az összes stablecoin kizárásával, 0.266 értékkel. Azok a devizák, amelyek pozitívan korrelálnak a Convergence Finance eszközzel, azt jelzik, hogy az egyik mozgása statisztikailag jelentős súllyal vezetheti a másikat ugyanabba az irányba. A Convergence Finance eszközzel negatívan korreláló devizák esetében a Convergence Finance egyik irányba történő elmozdulása a negatívan korreláló coin ellentétes irányú mozgásában jelenne meg.



