Görsel: PREDIC
PREDICPredicTools
₺0.01415
-0.00%
1D

PredicTools Fiyat Grafiği

test
24 Saatlik Aralık
₺0.01415₺0.01415
52 Haftalık Aralık
₺0.01415₺0.3453
ATH & ATL Aralığı
₺0.01415₺0.3453
Piyasa Değeri
#
₺0.00
Seyreltilmiş Piyasa Değeri
₺14.15M
24 Saatlik Hacim
#
₺0.00
ATH
₺0.3453 (-95.90%)
ATH Tarihi
Jan 16, 2026
Başlangıç fiyatı
₺0.01415
Tüm Zamanların En Düşük Seviyesi
₺0.01415
ATL Tarihi
Jan 29, 2026
Çıkış Tarihi
-
Dolaşımdaki Arz
-
Toplam Arz
1.00B
Maksimum Arz
1.00B
PredicTools Geçmiş Fiyat Performansı
Değişim1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Görsel: PREDIC
Görsel: USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Görsel: PREDIC
Görsel: BTC
PREDIC/BTC
0.10%
0.03%
-2.00%
-19.09%
-21.97%
--
--
--
-93.16%
Görsel: PREDIC
Görsel: ETH
PREDIC/ETH
0.09%
-0.89%
-1.05%
-22.92%
-34.09%
--
--
--
-92.35%
Görsel: PREDIC
Görsel: USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

PredicTools fiyatı US dollar cinsinden son 1 ayda 0.00% oranında arttı. PREDIC son 1 ayda Ethereum karşısında -22.92% oranında aşağı ve Bitcoin karşısında -19.09% oranında aşağı.

Sentiment
neutral
0255075100
Duyarlılık puanı, mevcut yatırımcı görünümünü yansıtır
Fear & Greed Index
 
0255075100
Korku & Açgözlülük Endeksi, piyasayı yönlendiren duygusal hissiyatı ölçer
5 Günlük Tahmin
0.00%

Fiyat ve Performans

Son 24 saatte PREDIC fiyatı 0.00% oranında değişti ve ₺0.01415 fiyatıyla şu anda yukarı yönlü trend gösteriyor.

PredicTools, son 30 gün içinde 0.0₁₂1316% (çok düşük) volatilite sergiledi. Volatilite, belirli bir varlığın riskini belirlemek için kullanılan istatistiksel bir ölçüdür. Genel olarak volatilite ne kadar yüksekse, varlığa yatırım yapmak o kadar risklidir. %1'in altındaki volatilite çok düşük, %1–2 düşük, %2–5 orta, %5–10 yüksek, %10–20 çok yüksek ve %20'nin üzeri son derece yüksek kabul edilir.

PredicTools için şimdiye kadar kaydedilen en yüksek fiyat ₺0.3453 olup Jan 16, 2026 tarihinde görüldü. Buna karşılık, kaydedilen en düşük fiyat ₺0.01415 olup Jan 29, 2026 tarihinde ulaşıldı.

Şu anda PredicTools toplam arzının 0.00% kadarı dolaşımdadır; bu da toplam 1,000,000,000 arz içinden 0 token anlamına gelir.

Piyasa Değeri & Hacim

PredicTools için mevcut piyasa değeri ₺0.00 olup tüm kripto paralar arasında 0. sırada yer alır.

PredicTools için ₺0.00 seviyesindeki piyasa değeri, toplam kripto para piyasasının 0.00% kadarını oluşturur.

Son 24 saatte PREDIC, ₺0.00 işlem hacmi kaydetti ve tüm kripto paralar arasında 0. sırada yer aldı.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Yatırım & Piyasa Trendi

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

PREDIC ilk kez Jan 16, 2026 tarihinde işlem görmeye başladığında 1.000 $ yatırım yapmış olsaydınız, yatırımınız şu anda yaklaşık $57.00 değerinde olurdu; bu da -94% oranında bir kayıp anlamına gelir.

Son 30 günde PREDIC, -1 yeşil gün ve 31 kırmızı gün yaşadı; bu da negatif bir fiyat trendine işaret ediyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi teknik göstergelere göre PREDIC şu anda 26.10 RSI değerine sahip; bu da onun aşırı satımda olduğunu gösteriyor.
CoinCheckup Kripto Para Fiyat Takipçisi
40.000'den fazla kripto fiyatını gerçek zamanlı olarak kolayca takip edin.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Değerlendirmeler
Mobil uygulama görseli