Slika za PREDIC
PREDICPredicTools
RSD$0.02941
-0.26%
1D

Grafikon cene za PredicTools

test
24H raspon
RSD$0.02941RSD$0.02941
52W raspon
RSD$0.02940RSD$0.7176
ATH i ATL raspon
RSD$0.02940RSD$0.7176
Tržišna kapitalizacija
#
RSD$0.00
Razvodnjena tržišna kapitalizacija
RSD$29.41M
Obim za 24 h
#
RSD$0.00
ATH
RSD$0.7176 (-95.90%)
ATH datum
Jan 16, 2026
Početna cena
RSD$0.02940
Najniža cena svih vremena
RSD$0.02940
ATL datum
Jan 29, 2026
Datum objave
-
Ponuda u opticaju
-
Ukupna ponuda
1.00B
Maksimalna ponuda
1.00B
PredicTools Istorijski učinak cene
Promena1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Slika za PREDIC
Slika za USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Slika za PREDIC
Slika za BTC
PREDIC/BTC
0.03%
1.63%
-2.35%
-18.73%
-23.66%
--
--
--
-93.14%
Slika za PREDIC
Slika za ETH
PREDIC/ETH
0.02%
1.98%
-0.55%
-22.20%
-36.32%
--
--
--
-92.28%
Slika za PREDIC
Slika za USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Cena za PredicTools u valuti US dollar je porasla za 0.00% u poslednjih 1 mesec. PREDIC je nadole -22.20% u odnosu na Ethereum i nadole -18.73% u odnosu na Bitcoin u poslednjih 1 mesec.

Sentiment
neutral
0255075100
Ocena sentimenta prikazuje trenutni pogled investitora
Fear & Greed Index
 
0255075100
Indeks straha i pohlepe meri emocionalni sentiment koji pokreće tržište
Predviđanje za 5 dana
0.00%

Cena i performanse

U poslednja 24 sata, cena PREDIC se promenila za 0.00% i trenutno se kreće nagore, uz cenu od RSD$0.02941.

PredicTools je pokazao volatilnost od 0.0₁₂1316% (veoma niska) tokom poslednjih 30 dana. Volatilnost je statistička mera koja se koristi za određivanje rizika određene imovine. Uopšteno, što je volatilnost veća, to je rizičnije ulagati u tu imovinu. Volatilnost ispod 1% je veoma niska, 1–2% niska, 2–5% srednja, 5–10% visoka, 10–20% veoma visoka, a iznad 20% ekstremno visoka.

Najviša cena ikada zabeležena za PredicTools bila je RSD$0.7176, dostignuta Jan 16, 2026. Nasuprot tome, najniža zabeležena cena bila je RSD$0.02940, dostignuta Jan 29, 2026.

Trenutno je 0.00% ukupne ponude PredicTools u opticaju, što iznosi 0 tokena od ukupne ponude od 1,000,000,000.

Tržišna kapitalizacija i obim

Trenutna tržišna kapitalizacija za PredicTools iznosi RSD$0.00, što ga svrstava na rang 0 među svim kriptovalutama.

Tržišna kapitalizacija PredicTools od RSD$0.00 čini 0.00% ukupnog tržišta kriptovaluta.

U poslednja 24 sata, PREDIC je zabeležio obim trgovanja od RSD$0.00, što ga svrstava na rang 0 među svim kriptovalutama.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Investicije i tržišni trend

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Ako ste uložili $1,000 u PREDIC kada je prvi put počeo da se trguje Jan 16, 2026, vaša investicija bi sada vredela približno $57.00, što predstavlja -94% gubitak.

Tokom poslednjih 30 dana, PREDIC je imao -1 zelenih dana i 31 crvenih dana, što ukazuje na negativan cenovni trend.

Na osnovu tehničkih indikatora kao što je Indeks relativne snage (RSI), PREDIC trenutno ima RSI vrednost od 26.10, što ukazuje da je preprodat.
CoinCheckup praćenje cena kriptovaluta
Pratite preko 40.000 cena kripta u realnom vremenu, lako i jednostavno.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Ocene
Slika mobilne aplikacije