Slika sredstva PREDIC
PREDICPredicTools
€0.0002515
0.08%
1D

Graf cene PredicTools

test
24-urni razpon
€0.0002515€0.0002515
52-tedenski razpon
€0.0002515€0.006137
Razpon ATH in ATL
€0.0002515€0.006137
Tržna kapitalizacija
#
€0.00
Razredčena tržna kapitalizacija
€251,501
24-urni promet
#
€0.00
ATH
€0.006137 (-95.90%)
Datum ATH
Jan 16, 2026
Začetna cena
€0.0002515
Najnižja vrednost vseh časov
€0.0002515
Datum ATL
Jan 29, 2026
Datum izdaje
-
Ponudba v obtoku
-
Skupna ponudba
1.00B
Največja ponudba
1.00B
PredicTools Zgodovinska cenovna uspešnost
Sprememba1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Slika sredstva PREDIC
Slika sredstva USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Slika sredstva PREDIC
Slika sredstva BTC
PREDIC/BTC
0.03%
1.75%
-2.22%
-18.77%
-23.55%
--
--
--
-93.15%
Slika sredstva PREDIC
Slika sredstva ETH
PREDIC/ETH
0.01%
2.09%
-0.42%
-22.20%
-36.16%
--
--
--
-92.29%
Slika sredstva PREDIC
Slika sredstva USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Cena PredicTools v US dollar se je v zadnjem 1 mesecu zvišala za 0.00%. PREDIC je navzdol za -22.20% v primerjavi z Ethereum in navzdol za -18.77% v primerjavi z Bitcoin v zadnjem 1 mesecu.

Sentiment
neutral
0255075100
Ocena sentimenta zajema trenutne obete vlagateljev
Fear & Greed Index
 
0255075100
Indeks strahu in pohlepa meri čustveno razpoloženje, ki poganja trg
5-dnevna napoved
0.00%

Cena in uspešnost

V zadnjih 24 urah se je cena PREDIC spremenila za 0.00% in se trenutno giblje navzgor, pri ceni €0.0002515.

PredicTools je v zadnjih 30 dneh izkazal volatilnost 0.0₁₂1316% (zelo nizka). Volatilnost je statistična mera, ki se uporablja za določanje tveganja določenega sredstva. Na splošno velja, da višja ko je volatilnost, bolj tvegano je vlaganje v sredstvo. Volatilnost pod 1 % je zelo nizka, 1–2 % nizka, 2–5 % srednja, 5–10 % visoka, 10–20 % zelo visoka, nad 20 % pa izjemno visoka.

Najvišja cena, kadar koli zabeležena za PredicTools, je bila €0.006137, dosežena dne Jan 16, 2026. Nasprotno pa je bila najnižja zabeležena cena €0.0002515, dosežena dne Jan 29, 2026.

Trenutno je v obtoku 0.00% celotne ponudbe PredicTools, kar znaša 0 žetonov od skupne ponudbe 1,000,000,000.

Tržna kapitalizacija in promet

Trenutna tržna kapitalizacija PredicTools je €0.00, kar ga uvršča na 0. mesto med vsemi kriptovalutami.

Tržna kapitalizacija PredicTools v višini €0.00 predstavlja 0.00% celotnega trga kriptovalut.

V zadnjih 24 urah je PREDIC zabeležil promet €0.00, kar ga uvršča na 0. mesto med vsemi kriptovalutami.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Naložbe in tržni trend

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Če bi vložili 1.000 USD v PREDIC, ko je prvič začel trgovati dne Jan 16, 2026, bi bila vaša naložba zdaj vredna približno $57.00, kar predstavlja -94% izgubo.

V zadnjih 30 dneh je PREDIC imel -1 zelenih dni in 31 rdečih dni, kar kaže na negativen cenovni trend.

Na podlagi tehničnih kazalnikov, kot je indeks relativne moči (RSI), ima PREDIC trenutno vrednost RSI 26.10, kar kaže, da je preprodan.
CoinCheckupov sledilnik cen kriptovalut
Preprosto spremljajte več kot 40.000 cen kriptovalut v realnem času.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ ocen
Slika mobilne aplikacije