Nastavenie má mierne pozitívne smerovanie, ale pomer výnosu k riziku nie je dostatočne čistý na agresívny postup.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre XAVI by Virtuals zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.00001317 - €0.00001357 | |
| Support 2 | €0.00001259 - €0.00001303 | |
| Support 3 | €0.00001054 - €0.00001162 | |
| Rezistencia 1 | €0.00001399 - €0.00001439 | |
| Rezistencia 2 | €0.00001445 - €0.00001484 | |
| Rezistencia 3 | €0.00001562 - €0.00001601 | |
| Rezistencia 4 | €0.00001607 - €0.00001659 | |
| Aktívna 1 | €0.00001367 - €0.00001398 |
XAVI prerazí zónu rezistencie na €0.00001399 - €0.00001439 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.00001445 - €0.00001484.
XAVI stratí zónu supportu na €0.00001317 - €0.00001357. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.00001259 - €0.00001303.
XAVI sa naďalej obchoduje medzi €0.00001357 a €0.00001399. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001364 | Býčí | XAVI sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.00001651 | Medvedí | XAVI zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.00001396 | Medvedí | XAVI sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.00006316 | Medvedí | XAVI je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 45.78 | Neutrálny | RSI (14) je na 45.78, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₆3272 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 2.85% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.00001521 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -47.53 | Neutrálny | CCI (20) je na -47.53, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆7204 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₆7204, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -88.81 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -88.81. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.409e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-4.409e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 27.12 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 27.12, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00001411 | Medvedí | XAVI sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00001384 | Býčí | XAVI sa obchoduje nad základnou líniou Ichimoku, čo podporuje býčiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena XAVI by Virtuals najviac pozitívne korelovala s cenou Decred (DCR), TRON (TRX), Gnosis (GNO), JUST (JST) and Quant (QNT) a najviac negatívne korelovala s cenou Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Conflux (CFX), Aerodrome Finance (AERO) and Aptos (APT).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Decred | 0.752 |
| TRON | 0.586 |
| Gnosis | 0.503 |
| JUST | 0.493 |
| Quant | 0.454 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Celestia | -0.881 |
| StarkNet | -0.867 |
| Conflux | -0.853 |
| Aerodrome Finance | -0.820 |
| Aptos | -0.748 |
Cena XAVI by Virtuals negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.155, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.036. Meny, ktoré pozitívne korelujú s XAVI by Virtuals, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s XAVI by Virtuals, by pohyb XAVI by Virtuals jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



