Trend a momentum sú zosúladené a aktuálny graf stále ponúka konštruktívne nákupné nastavenie.
V aktuálnom Volatilný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovať trend, ale sprísniť kontrolu rizika. Širší trend je stále býčí, ale cenové výkyvy sú širšie a menej zhovievavé, takže rastové nastavenie zostáva zachované, no exekúcia a riadenie rizika musia byť prísnejšie.
Úrovne supportu a rezistencie pre savelucy zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅3867 - €0.0₅3938 | |
| Support 2 | €0.0₅3783 - €0.0₅3854 | |
| Support 3 | €0.0₅3574 - €0.0₅3645 | |
| Support 4 | €0.0₅3330 - €0.0₅3524 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅4780 - €0.0₅4908 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅5115 - €0.0₅5186 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅5279 - €0.0₅5351 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅5408 - €0.0₅5479 |
LUCY prerazí zónu rezistencie na €0.0₅4780 - €0.0₅4908 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅5115 - €0.0₅5186.
LUCY stratí zónu supportu na €0.0₅3867 - €0.0₅3938. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅3783 - €0.0₅3854.
LUCY sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅3938 a €0.0₅4780. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3661 | Býčí | LUCY sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅3217 | Býčí | LUCY zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅3587 | Býčí | LUCY sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅3564 | Býčí | LUCY je nad 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru konštruktívnu. |
| RSI (14) | 87.04 | Prekúpené | RSI (14) je zvýšený na 87.04, čo naznačuje, že rastové momentum môže byť natiahnuté. |
| Stoch RSI (14) | 60.90 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 60.90, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | 0.0₆1175 | Býčí | MACD je nad svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.80% | Volatilné | Volatilita je nad svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅3834 | Býčí | Cena je nad objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | 119.72 | Býčí | CCI (20) je silný na 119.72, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne nad svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆2711 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₆2711, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -41.86 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -41.86, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1499 | Býčí | Bull Bear Power (13) je pozitívny na €0.0₆1499, čo naznačuje, že kupujúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 40.32 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 40.32, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4041 | Medvedí | LUCY sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3919 | Býčí | LUCY sa obchoduje nad základnou líniou Ichimoku, čo podporuje býčiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena savelucy najviac pozitívne korelovala s cenou Basic Attention Token (BAT), Celestia (TIA), StarkNet (STRK), Beldex (BDX) and Jupiter (JUP) a najviac negatívne korelovala s cenou OKB (OKB), Quant (QNT), Decred (DCR), XRP (XRP) and Litecoin (LTC).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Basic Attention Token | 0.575 |
| Celestia | 0.575 |
| StarkNet | 0.564 |
| Beldex | 0.553 |
| Jupiter | 0.457 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| OKB | -0.689 |
| Quant | -0.672 |
| Decred | -0.666 |
| XRP | -0.651 |
| Litecoin | -0.648 |
Cena savelucy pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.003, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.225. Meny, ktoré pozitívne korelujú s savelucy, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s savelucy, by pohyb savelucy jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



