Nastavenie má mierne pozitívne smerovanie, ale pomer výnosu k riziku nie je dostatočne čistý na agresívny postup.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre SafeCircle zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅6112 - €0.0₅6157 | |
| Support 2 | €0.0₅4693 - €0.0₅4738 | |
| Support 3 | €0.0₅4578 - €0.0₅4614 | |
| Support 4 | €0.0₅4446 - €0.0₅4530 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅6369 - €0.0₅6452 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅6610 - €0.0₅6646 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅6754 - €0.0₅6790 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅7040 - €0.0₅7085 |
SC prerazí zónu rezistencie na €0.0₅6369 - €0.0₅6452 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅6610 - €0.0₅6646.
SC stratí zónu supportu na €0.0₅6112 - €0.0₅6157. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅4693 - €0.0₅4738.
SC sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅6157 a €0.0₅6369. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6267 | Býčí | SC sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅8354 | Medvedí | SC zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅6351 | Medvedí | SC sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅9572 | Medvedí | SC je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 45.05 | Neutrálny | RSI (14) je na 45.05, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₇7061 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.7109% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅6518 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -52.81 | Neutrálny | CCI (20) je na -52.81, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₇6363 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₇6363, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -76.08 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -76.08, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.228e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-1.228e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 33.09 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 33.09, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6250 | Býčí | SC sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6677 | Medvedí | SC sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena SafeCircle najviac pozitívne korelovala s cenou Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Gnosis (GNO) and Quant (QNT) a najviac negatívne korelovala s cenou NEAR Protocol (NEAR), Aptos (APT), Conflux (CFX), StarkNet (STRK) and Beldex (BDX).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Decred | 0.609 |
| TRON | 0.390 |
| JUST | 0.384 |
| Gnosis | 0.355 |
| Quant | 0.342 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| NEAR Protocol | -0.697 |
| Aptos | -0.689 |
| Conflux | -0.678 |
| StarkNet | -0.652 |
| Beldex | -0.646 |
Cena SafeCircle negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.188, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.090. Meny, ktoré pozitívne korelujú s SafeCircle, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s SafeCircle, by pohyb SafeCircle jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



