Aktuálne nastavenie je slabé alebo príliš rizikové na to, aby sa teraz považovalo za atraktívny nákup.
V aktuálnom Pokojný medvedí režime je najvhodnejší prístup Zostať defenzívny a čakať na potvrdenie. Trh je slabý bez volatility na úrovni paniky, čo zvyčajne hovorí v prospech defenzívneho prístupu, vyhýbania sa agresívnym vstupom a čakania na jasnejší dôkaz obratu.
Úrovne supportu a rezistencie pre SAFE(AnWang) zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €1.59 - €1.63 | |
| Support 2 | €1.41 - €1.45 | |
| Support 3 | €1.23 - €1.36 | |
| Support 4 | €1.17 - €1.22 | |
| Rezistencia 1 | €1.68 - €1.71 | |
| Rezistencia 2 | €1.74 - €1.78 | |
| Rezistencia 3 | €1.78 - €1.82 | |
| Rezistencia 4 | €1.83 - €1.87 |
SAFE prerazí zónu rezistencie na €1.68 - €1.71 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €1.74 - €1.78.
SAFE stratí zónu supportu na €1.59 - €1.63. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €1.41 - €1.45.
SAFE sa naďalej obchoduje medzi €1.63 a €1.68. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €1.72 | Medvedí | SAFE sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €1.85 | Medvedí | SAFE zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €1.77 | Medvedí | SAFE sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €1.88 | Medvedí | SAFE je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 32.87 | Neutrálny | RSI (14) je na 32.87, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | -0.03613 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.86% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €1.91 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -113.54 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -113.54, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.1436 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-0.1436, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -100.00 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -100.00. |
| Bull Bear Power (13) | €-0.1020 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-0.1020, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 15.07 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 15.07, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €1.65 | Býčí | SAFE sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €1.88 | Medvedí | SAFE sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena SAFE(AnWang) najviac pozitívne korelovala s cenou Decred (DCR), Quant (QNT), Sun Token (SUN), Raydium (RAY) and Pump.fun (PUMP) a najviac negatívne korelovala s cenou Basic Attention Token (BAT), Beldex (BDX), Stacks (STX), Tezos (XTZ) and Injective (INJ).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Decred | 0.942 |
| Quant | 0.800 |
| Sun Token | 0.794 |
| Raydium | 0.794 |
| Pump.fun | 0.781 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Basic Attention Token | -0.936 |
| Beldex | -0.912 |
| Stacks | -0.835 |
| Tezos | -0.782 |
| Injective | -0.765 |
Cena SAFE(AnWang) negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.029, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.137. Meny, ktoré pozitívne korelujú s SAFE(AnWang), naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s SAFE(AnWang), by pohyb SAFE(AnWang) jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



