Obrázok PREDIC
PREDICPredicTools
€0.0002515
0.08%
1D

Cenový graf PredicTools

test
Rozpätie 24 h
€0.0002515€0.0002515
Rozpätie 52 týždňov
€0.0002515€0.006137
Rozpätie ATH a ATL
€0.0002515€0.006137
Trhová kapitalizácia
#
€0.00
Zriedená trhová kapitalizácia
€251,501
Objem za 24 h
#
€0.00
ATH
€0.006137 (-95.90%)
Dátum ATH
Jan 16, 2026
Počiatočná cena
€0.0002515
Historické minimum
€0.0002515
Dátum ATL
Jan 29, 2026
Dátum vydania
-
Ponuka v obehu
-
Celková ponuka
1.00B
Maximálna ponuka
1.00B
PredicTools Historická cenová výkonnosť
Zmena1H24H7D1M3MYTD1Y3YALL
Obrázok PREDIC
Obrázok USD
PREDIC/USD
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%
Obrázok PREDIC
Obrázok BTC
PREDIC/BTC
-0.02%
2.02%
-2.65%
-18.78%
-23.90%
--
--
--
-93.15%
Obrázok PREDIC
Obrázok ETH
PREDIC/ETH
-0.19%
2.09%
-0.95%
-22.27%
-36.65%
--
--
--
-92.29%
Obrázok PREDIC
Obrázok USDT
PREDIC/USDT
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
0.00%
--
--
--
-94.30%

Cena PredicTools v US dollar sa za posledný 1 mesiac vzrástla o 0.00%. PREDIC je nadol -22.27% voči Ethereum a nadol -18.78% voči Bitcoin za posledný 1 mesiac.

Sentiment
neutral
0255075100
Skóre sentimentu zachytáva aktuálny výhľad investorov
Fear & Greed Index
 
0255075100
Index Fear & Greed meria emočný sentiment, ktorý poháňa trh
5-dňová predikcia
0.00%

Cena a výkonnosť

Za posledných 24 hodín sa cena PREDIC zmenila o 0.00% a momentálne smeruje nahor, pričom jej cena je €0.0002515.

Aktívum PredicTools vykázalo za posledných 30 dní volatilitu 0.0₁₂1316% (veľmi nízka). Volatilita je štatistická miera, ktorá sa používa na určenie rizika určitého aktíva. Vo všeobecnosti platí, že čím vyššia je volatilita, tým rizikovejšie je do aktíva investovať. Volatilita pod 1 % je veľmi nízka, 1 – 2 % nízka, 2 – 5 % stredná, 5 – 10 % vysoká, 10 – 20 % veľmi vysoká a nad 20 % extrémne vysoká.

Najvyššia cena, aká bola kedy zaznamenaná pre PredicTools, bola €0.006137 a bola dosiahnutá Jan 16, 2026. Naopak, najnižšia zaznamenaná cena bola €0.0002515 a bola dosiahnutá Jan 29, 2026.

V súčasnosti je v obehu 0.00% z celkovej ponuky aktíva PredicTools, čo predstavuje 0 tokenov z celkovej ponuky 1,000,000,000.

Trhová kapitalizácia a objem

Aktuálna trhová kapitalizácia PredicTools je €0.00, čím sa zaraďuje na 0. miesto medzi všetkými kryptomenami.

Trhová kapitalizácia PredicTools vo výške €0.00 predstavuje 0.00% z celkového kryptomenového trhu.

Za posledných 24 hodín zaznamenal PREDIC objem obchodovania €0.00, čím sa zaraďuje na 0. miesto medzi všetkými kryptomenami.

AssetAbout.topExchangeByVolumeContent

PREDIC Investície a trhový trend

AssetAbout.whereToBuyCoinContent

Ak by ste investovali 1 000 USD do PREDIC, keď sa začal prvýkrát obchodovať dňa Jan 16, 2026, vaša investícia by teraz mala hodnotu približne $57.00, čo predstavuje návratnosť -94% (strata).

Za posledných 30 dní zaznamenal PREDIC -1 zelených dní a 31 červených dní, čo naznačuje negatívny cenový trend.

Na základe technických indikátorov, ako je index relatívnej sily (RSI), má PREDIC momentálne hodnotu RSI 26.10, čo naznačuje, že je prepredané.
Sledovač cien kryptomien CoinCheckup
Jednoducho sledujte viac ako 40 000 cien kryptomien v reálnom čase.
Google Play Store link
4.3 • 10,000+ Hodnotení
Obrázok mobilnej aplikácie