Graf je momentálne zmiešaný, takže trpezlivosť je opodstatnená, pokiaľ sa neobjaví lepší vstup.
V aktuálnom Pokojný medvedí režime je najvhodnejší prístup Zostať defenzívny a čakať na potvrdenie. Trh je slabý bez volatility na úrovni paniky, čo zvyčajne hovorí v prospech defenzívneho prístupu, vyhýbania sa agresívnym vstupom a čakania na jasnejší dôkaz obratu.
Úrovne supportu a rezistencie pre Pnut's Sister zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅5328 - €0.0₅5361 | |
| Support 2 | €0.0₅4901 - €0.0₅4946 | |
| Support 3 | €0.0₅4843 - €0.0₅4858 | |
| Support 4 | €0.0₅4645 - €0.0₅4661 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅5471 - €0.0₅5542 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅5631 - €0.0₅5685 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅5732 - €0.0₅5747 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅6335 - €0.0₅6380 |
CHLOE prerazí zónu rezistencie na €0.0₅5471 - €0.0₅5542 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅5631 - €0.0₅5685.
CHLOE stratí zónu supportu na €0.0₅5328 - €0.0₅5361. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅4901 - €0.0₅4946.
CHLOE sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅5361 a €0.0₅5471. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅5927 | Medvedí | CHLOE sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅5171 | Býčí | CHLOE zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅5688 | Medvedí | CHLOE sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅6325 | Medvedí | CHLOE je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 18.45 | Prepredané | RSI (14) je stlačený na 18.45, čo naznačuje, že klesajúce momentum sa môže vyčerpávať. |
| Stoch RSI (14) | 0.0₁₂4683 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.0₁₂4683, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | -1.997e-7 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.2893% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅6165 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -55.95 | Neutrálny | CCI (20) je na -55.95, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-5.496e-7 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-5.496e-7, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -65.29 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -65.29, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €-8.955e-8 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-8.955e-8, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 8.61 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 8.61, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5393 | Býčí | CHLOE sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅5839 | Medvedí | CHLOE sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Pnut's Sister najviac pozitívne korelovala s cenou Tezos (XTZ), Cronos (CRO), Pi Network (PI), Polkadot (DOT) and The Graph (GRT) a najviac negatívne korelovala s cenou Quant (QNT), Ethena (ENA), Dash (DASH), JUST (JST) and SPX6900 (SPX).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Tezos | 0.756 |
| Cronos | 0.708 |
| Pi Network | 0.703 |
| Polkadot | 0.673 |
| The Graph | 0.671 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Quant | -0.431 |
| Ethena | -0.423 |
| Dash | -0.204 |
| JUST | -0.156 |
| SPX6900 | -0.089 |
Cena Pnut's Sister pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.452, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.438. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Pnut's Sister, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Pnut's Sister, by pohyb Pnut's Sister jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



