Aktívum stále vyzerá technicky podporne, pričom viacero signálov naďalej podporuje nastavenie.
V aktuálnom Volatilný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovať trend, ale sprísniť kontrolu rizika. Širší trend je stále býčí, ale cenové výkyvy sú širšie a menej zhovievavé, takže rastové nastavenie zostáva zachované, no exekúcia a riadenie rizika musia byť prísnejšie.
Úrovne supportu a rezistencie pre Paco zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅6192 - €0.0₅6575 | |
| Support 2 | €0.0₅5615 - €0.0₅5811 | |
| Support 3 | €0.0₅5407 - €0.0₅5523 | |
| Support 4 | €0.0₅5183 - €0.0₅5300 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅6983 - €0.0₅7135 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅7403 - €0.0₅7520 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅9075 - €0.0₅9269 |
PACO prerazí zónu rezistencie na €0.0₅6983 - €0.0₅7135 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅7403 - €0.0₅7520.
PACO stratí zónu supportu na €0.0₅6192 - €0.0₅6575. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅5615 - €0.0₅5811.
PACO sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅6575 a €0.0₅6983. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6368 | Býčí | PACO sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅5405 | Býčí | PACO zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅6469 | Býčí | PACO sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅6197 | Býčí | PACO je nad 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru konštruktívnu. |
| RSI (14) | 39.38 | Neutrálny | RSI (14) je na 39.38, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 1.97 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 1.97, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₆1017 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.76% | Volatilné | Volatilita je nad svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅6786 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -195.19 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -195.19, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-3.517e-8 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-3.517e-8, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -78.05 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -78.05, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.402e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-4.402e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 34.59 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 34.59, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6415 | Býčí | PACO sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6911 | Medvedí | PACO sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Paco najviac pozitívne korelovala s cenou Decred (DCR), TRON (TRX), JUST (JST), Cronos (CRO) and Gnosis (GNO) a najviac negatívne korelovala s cenou Aerodrome Finance (AERO), Celestia (TIA), World Liberty Financial (WLFI), StarkNet (STRK) and Basic Attention Token (BAT).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Decred | 0.865 |
| TRON | 0.779 |
| JUST | 0.713 |
| Cronos | 0.600 |
| Gnosis | 0.585 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Aerodrome Finance | -0.891 |
| Celestia | -0.845 |
| World Liberty Financial | -0.821 |
| StarkNet | -0.817 |
| Basic Attention Token | -0.811 |
Cena Paco negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.312, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.074. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Paco, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Paco, by pohyb Paco jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



