Nastavenie má mierne pozitívne smerovanie, ale pomer výnosu k riziku nie je dostatočne čistý na agresívny postup.
V aktuálnom Pokojný pohyb do strany režime je najvhodnejší prístup Obchodovanie v pásme / návrat k priemeru. Trh je vyvážený a relatívne pokojný, čo zvyčajne viac odmeňuje správanie návratu k priemeru a obchodovanie v pásme než naháňanie breakoutov.
Úrovne supportu a rezistencie pre Oncology Network zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅7291 - €0.0₅7345 | |
| Support 2 | €0.0₅6957 - €0.0₅7011 | |
| Support 3 | €0.0₅6158 - €0.0₅6268 | |
| Support 4 | €0.0₅5951 - €0.0₅6033 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅7785 - €0.0₅7839 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅8052 - €0.0₅8106 | |
| Rezistencia 3 | €0.00001008 - €0.00001013 | |
| Rezistencia 4 | €0.0001402 - €0.0001403 |
ONC prerazí zónu rezistencie na €0.0₅7785 - €0.0₅7839 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅8052 - €0.0₅8106.
ONC stratí zónu supportu na €0.0₅7291 - €0.0₅7345. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅6957 - €0.0₅7011.
ONC sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅7345 a €0.0₅7785. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅7530 | Medvedí | ONC sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅6490 | Býčí | ONC zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅7458 | Medvedí | ONC sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.00002903 | Medvedí | ONC je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 34.52 | Neutrálny | RSI (14) je na 34.52, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 20.68 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 20.68, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | -6.929e-8 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.7333% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅7530 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -53.62 | Neutrálny | CCI (20) je na -53.62, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.572e-7 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-2.572e-7, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -80.33 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -80.33. |
| Bull Bear Power (13) | €-5.317e-8 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-5.317e-8, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 6.74 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 6.74, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅7416 | Medvedí | ONC sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅7565 | Medvedí | ONC sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Oncology Network najviac pozitívne korelovala s cenou Celestia (TIA), Injective (INJ), Hedera Hashgraph (HBAR), Avalanche (AVAX) and LayerZero (ZRO) a najviac negatívne korelovala s cenou Dash (DASH), Beldex (BDX), Convex Finance (CVX), JUST (JST) and Bonk (BONK).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Celestia | 0.889 |
| Injective | 0.872 |
| Hedera Hashgraph | 0.864 |
| Avalanche | 0.857 |
| LayerZero | 0.838 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Dash | -0.461 |
| Beldex | -0.430 |
| Convex Finance | -0.181 |
| JUST | -0.157 |
| Bonk | -0.076 |
Cena Oncology Network pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.693, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.577. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Oncology Network, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Oncology Network, by pohyb Oncology Network jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



