Aktívum vyzerá technicky konštruktívne, ale aktuálna kvalita vstupu nie je dokonalá.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre Jeffrey Epstain zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅3925 - €0.0₅4025 | |
| Support 2 | €0.0₅3755 - €0.0₅3854 | |
| Support 3 | €0.0₅3561 - €0.0₅3661 | |
| Support 4 | €0.0₅3259 - €0.0₅3358 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅4547 - €0.0₅4646 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅4673 - €0.0₅4837 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅4853 - €0.0₅4953 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅5737 - €0.0₅6005 | |
| Aktívna 1 | €0.0₅4192 - €0.0₅4297 |
EPSTAIN prerazí zónu rezistencie na €0.0₅4547 - €0.0₅4646 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅4673 - €0.0₅4837.
EPSTAIN stratí zónu supportu na €0.0₅3925 - €0.0₅4025. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅3755 - €0.0₅3854.
EPSTAIN sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅4025 a €0.0₅4547. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅4271 | Medvedí | EPSTAIN sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅4041 | Býčí | EPSTAIN zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅4225 | Býčí | EPSTAIN sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅7386 | Medvedí | EPSTAIN je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 42.27 | Neutrálny | RSI (14) je na 42.27, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 13.42 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 13.42, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | 0.0₈8662 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 2.35% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅4531 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -129.18 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -129.18, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-7.786e-8 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-7.786e-8, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -89.67 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -89.67. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.579e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-1.579e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 22.06 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 22.06, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅4112 | Býčí | EPSTAIN sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅4371 | Medvedí | EPSTAIN sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Jeffrey Epstain najviac pozitívne korelovala s cenou Gnosis (GNO), Zcash (ZEC), Avalanche (AVAX), Pump.fun (PUMP) and Hyperliquid (HYPE) a najviac negatívne korelovala s cenou StarkNet (STRK), Beldex (BDX), Pyth Network (PYTH), Celestia (TIA) and Cosmos (ATOM).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Gnosis | 0.931 |
| Zcash | 0.905 |
| Avalanche | 0.904 |
| Pump.fun | 0.890 |
| Hyperliquid | 0.871 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| StarkNet | -0.758 |
| Beldex | -0.745 |
| Pyth Network | -0.635 |
| Celestia | -0.602 |
| Cosmos | -0.596 |
Cena Jeffrey Epstain pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.497, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.517. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Jeffrey Epstain, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Jeffrey Epstain, by pohyb Jeffrey Epstain jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



