Aktívum vyzerá technicky konštruktívne, ale aktuálna kvalita vstupu nie je dokonalá.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre FOUR zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅4610 - €0.0₅4678 | |
| Support 2 | €0.0₅4436 - €0.0₅4504 | |
| Support 3 | €0.0₅4223 - €0.0₅4424 | |
| Support 4 | €0.0₅4110 - €0.0₅4215 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅5390 - €0.0₅5481 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅5526 - €0.0₅5648 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅6123 - €0.0₅6191 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅6240 - €0.0₅6308 |
FOUR prerazí zónu rezistencie na €0.0₅5390 - €0.0₅5481 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅5526 - €0.0₅5648.
FOUR stratí zónu supportu na €0.0₅4610 - €0.0₅4678. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅4436 - €0.0₅4504.
FOUR sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅4678 a €0.0₅5390. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅4596 | Býčí | FOUR sa obchoduje nad 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅4174 | Býčí | FOUR zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅4731 | Býčí | FOUR sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅6952 | Medvedí | FOUR je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 96.42 | Prekúpené | RSI (14) je zvýšený na 96.42, čo naznačuje, že rastové momentum môže byť natiahnuté. |
| Stoch RSI (14) | 99.27 | Prekúpené | Stoch RSI (14) je vysoko na 99.27, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho horného extrému. |
| MACD | 0.0₆2940 | Býčí | MACD je nad svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.27% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅5149 | Býčí | Cena je nad objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | 73.17 | Neutrálny | CCI (20) je na 73.17, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆6341 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₆6341, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -5.19 | Prekúpené | Williams Percent Range (14) je blízko hornej časti svojho nedávneho pásma na -5.19. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆1797 | Býčí | Bull Bear Power (13) je pozitívny na €0.0₆1797, čo naznačuje, že kupujúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 72.40 | Prekúpené | Ultimate Oscillator je zvýšený na 72.40, čo naznačuje, že momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť prehriate. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅5378 | Medvedí | FOUR sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅4848 | Býčí | FOUR sa obchoduje nad základnou líniou Ichimoku, čo podporuje býčiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena FOUR najviac pozitívne korelovala s cenou Jasmy (JASMY), Stacks (STX), Raydium (RAY), SPX6900 (SPX) and Aerodrome Finance (AERO) a najviac negatívne korelovala s cenou Flare (FLR), Aptos (APT), Arbitrum (ARB), Jito (JTO) and Filecoin (FIL).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Jasmy | 0.843 |
| Stacks | 0.842 |
| Raydium | 0.776 |
| SPX6900 | 0.767 |
| Aerodrome Finance | 0.765 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Flare | -0.849 |
| Aptos | -0.836 |
| Arbitrum | -0.820 |
| Jito | -0.804 |
| Filecoin | -0.779 |
Cena FOUR negatívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou -0.368, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.130. Meny, ktoré pozitívne korelujú s FOUR, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s FOUR, by pohyb FOUR jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



