| Aktuálna cena | €0.0002214 |
|---|---|
| Predikcia ceny | €0.0001658 (-25.08%) |
| Zelené dni | 23 / 30 (77%) |
| 50-dňový SMA | €0.0002718 |
| 200-dňový SMA | €0.0002901 |
| Volatilita | 11.60% (Veľmi vysoká) |
| Index strachu a chamtivosti | 37 (Fear) |
| Sentiment | bearish |
| 14-dňový RSI | 30.36 (Neutrálne) |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| SMA 3 | €0.0002322 | PREDAŤ |
| SMA 5 | €0.0002338 | PREDAŤ |
| SMA 10 | €0.0002382 | PREDAŤ |
| SMA 21 | €0.0002523 | PREDAŤ |
| SMA 50 | €0.0002718 | PREDAŤ |
| SMA 100 | €0.0002598 | PREDAŤ |
| SMA 200 | €0.0002901 | PREDAŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| EMA 3 | €0.0002569 | PREDAŤ |
| EMA 5 | €0.0002588 | PREDAŤ |
| EMA 10 | €0.0002528 | PREDAŤ |
| EMA 21 | €0.0002452 | PREDAŤ |
| EMA 50 | €0.0002513 | PREDAŤ |
| EMA 100 | €0.0002711 | PREDAŤ |
| EMA 200 | €0.0002937 | PREDAŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| SMA 21 | €-0.0002438 | KÚPIŤ |
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| EMA 21 | €0.0002005 | KÚPIŤ |
Oscilátor je nástroj technickej analýzy, ktorý vytvára horné a dolné pásma medzi dvoma extrémnymi hodnotami a následne zostavuje trendový indikátor, ktorý v rámci týchto hraníc kolíše. Obchodníci používajú trendový indikátor na identifikáciu krátkodobých prekúpených alebo prepredaných podmienok.
| Obdobie | Hodnota | Akcia |
|---|---|---|
| RSI (14) | 39.74 | NEUTRÁLNE |
| Stoch RSI (14) | 91.78 | PREDAŤ |
| Stochastic Fast (14) | 1.26 | KÚPIŤ |
| Commodity Channel Index (20) | -66.67 | NEUTRÁLNE |
| Average Directional Index (14) | 42.78 | PREDAŤ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | -0.00 | NEUTRÁLNE |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRÁLNE |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRÁLNE |
| Williams Percent Range (14) | -98.74 | KÚPIŤ |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 28.27 | KÚPIŤ |
| VWMA (10) | 0.00 | PREDAŤ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | KÚPIŤ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRÁLNE |
Na základe dnešného klasického pivotného bodu (P1) s hodnotou €0.0002261 má Fortress úrovne podpory na €0.0002160, €0.0002106 a najsilnejšiu na €0.0002005. Podobne sú úrovne odporu Fortress na €0.0002315, €0.0002416 a €0.0002470.
| # | Cena | Sila |
|---|---|---|
| S1 | €0.0002160 | |
| S2 | €0.0002106 | |
| S3 | €0.0002005 |
| # | Cena | Sila |
|---|---|---|
| R1 | €0.0002315 | |
| R2 | €0.0002416 | |
| R3 | €0.0002470 |
Naše predikcie sú založené na historických údajoch, technických indikátoroch a trhovom sentimente. Hoci poskytujú smerový prehľad, skutočné ceny sa môžu líšiť v dôsledku nepredvídaných trhových udalostí.
Na vytváranie spoľahlivých cenových predikcií používame širokú škálu nástrojov vrátane SMA, EMA, RSI, MACD, stochastických oscilátorov a pivotných bodov.
Kĺzavé priemery, ako 50-dňový a 200-dňový SMA, pomáhajú vyhladiť cenové údaje a identifikovať trendy. Cena nad týmito priemermi často signalizuje býčie momentum.
Predikcia ceny FORT sa aktualizuje denne, pretože sa opiera o údaje v reálnom čase. Keď sa menia trhové podmienky (napríklad pohyby cien, objem obchodovania alebo zmeny technických indikátorov), model upravuje svoju prognózu tak, aby odrážala najnovšie trendy a sentiment. To zabezpečuje, že predikcie zostávajú relevantné a presné na rýchlo sa meniacom krypto trhu.
Stránka poskytuje denné a mesačné odhady ROI, býčie/medvedie označenia, technickú analýzu a investičnú kalkulačku, ktoré pomáhajú plánovať long alebo short stratégie. Naše predikčné údaje (a vlastne všetky predikčné údaje) však berte s rezervou. Predpovedať trhové ceny je notoricky náročné a žiadny model by sa nemal považovať za neomylný.



