Nastaveniu chýba silné potvrdenie a nesie dostatočné riziko na to, aby bola pri aktuálnych úrovniach opodstatnená opatrnosť.
V aktuálnom Volatilný medvedí režime je najvhodnejší prístup Ochrana kapitálu / vyhnúť sa naháňaniu obratov. Tlak klesajúceho trendu je zosilňovaný nestabilným cenovým vývojom, preto sú ochrana kapitálu a trpezlivosť dôležitejšie než pokusy zachytiť prudké protipohybové odrazy.
Úrovne supportu a rezistencie pre Fart Dev zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅3532 - €0.0₅3558 | |
| Support 2 | €0.0₅3385 - €0.0₅3411 | |
| Support 3 | €0.0₅3245 - €0.0₅3271 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅3895 - €0.0₅3921 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅3961 - €0.0₅3987 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅4127 - €0.0₅4153 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅9009 - €0.0₅9035 |
FARTDEV prerazí zónu rezistencie na €0.0₅3895 - €0.0₅3921 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅3961 - €0.0₅3987.
FARTDEV stratí zónu supportu na €0.0₅3532 - €0.0₅3558. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅3385 - €0.0₅3411.
FARTDEV sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅3558 a €0.0₅3895. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅3717 | Medvedí | FARTDEV sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅6554 | Medvedí | FARTDEV zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅3937 | Medvedí | FARTDEV sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅5861 | Medvedí | FARTDEV je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 24.32 | Prepredané | RSI (14) je stlačený na 24.32, čo naznačuje, že klesajúce momentum sa môže vyčerpávať. |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 0.00, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | -8.555e-8 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.7215% | Volatilné | Volatilita je nad svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅3884 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -54.51 | Neutrálny | CCI (20) je na -54.51, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-2.127e-7 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-2.127e-7, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -86.31 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -86.31. |
| Bull Bear Power (13) | €-4.162e-8 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-4.162e-8, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 5.87 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 5.87, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅3594 | Býčí | FARTDEV sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅3726 | Medvedí | FARTDEV sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Fart Dev najviac pozitívne korelovala s cenou Beldex (BDX), Kaia (KAIA), Morpho (MORPHO), Basic Attention Token (BAT) and TRON (TRX) a najviac negatívne korelovala s cenou Mantle (MNT), Kaspa (KAS), Venice Token (VVV), Dash (DASH) and Convex Finance (CVX).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Beldex | 0.424 |
| Kaia | 0.381 |
| Morpho | 0.371 |
| Basic Attention Token | 0.351 |
| TRON | 0.342 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Mantle | -0.782 |
| Kaspa | -0.743 |
| Venice Token | -0.718 |
| Dash | -0.700 |
| Convex Finance | -0.698 |
Cena Fart Dev pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.050, okrem Tether (USDT), a negatívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou -0.205. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Fart Dev, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Fart Dev, by pohyb Fart Dev jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



