Graf je momentálne zmiešaný, takže trpezlivosť je opodstatnená, pokiaľ sa neobjaví lepší vstup.
V aktuálnom Pokojný medvedí režime je najvhodnejší prístup Zostať defenzívny a čakať na potvrdenie. Trh je slabý bez volatility na úrovni paniky, čo zvyčajne hovorí v prospech defenzívneho prístupu, vyhýbania sa agresívnym vstupom a čakania na jasnejší dôkaz obratu.
Úrovne supportu a rezistencie pre FARM2 zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅7663 - €0.0₅7756 | |
| Support 2 | €0.0₅6991 - €0.0₅7084 | |
| Support 3 | €0.0₅6648 - €0.0₅6805 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅8164 - €0.0₅8258 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅8332 - €0.0₅8426 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅8466 - €0.0₅8649 | |
| Rezistencia 4 | €0.0₅8879 - €0.0₅8954 | |
| Aktívna 1 | €0.0₅7812 - €0.0₅7906 |
FARM2 prerazí zónu rezistencie na €0.0₅8164 - €0.0₅8258 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅8332 - €0.0₅8426.
FARM2 stratí zónu supportu na €0.0₅7663 - €0.0₅7756. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅6991 - €0.0₅7084.
FARM2 sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅7756 a €0.0₅8164. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00001007 | Medvedí | FARM2 sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅9054 | Medvedí | FARM2 zostáva pod dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅9485 | Medvedí | FARM2 sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.00001358 | Medvedí | FARM2 je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 12.61 | Prepredané | RSI (14) je stlačený na 12.61, čo naznačuje, že klesajúce momentum sa môže vyčerpávať. |
| Stoch RSI (14) | 9.67 | Prepredané | Stoch RSI (14) je nízko na 9.67, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho dolného extrému. |
| MACD | -6.743e-7 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.18% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.00001017 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -129.77 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -129.77, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-0.000001613 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-0.000001613, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -90.07 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -90.07. |
| Bull Bear Power (13) | €-7.468e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-7.468e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 10.59 | Prepredané | Ultimate Oscillator je slabý na 10.59, čo naznačuje, že klesajúce momentum vo viacerých časových rámcoch môže byť natiahnuté. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅7590 | Býčí | FARM2 sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅9250 | Medvedí | FARM2 sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena FARM2 najviac pozitívne korelovala s cenou Gnosis (GNO), Cosmos (ATOM), Terra Classic (LUNC), StarkNet (STRK) and Plasma (XPL) a najviac negatívne korelovala s cenou OKB (OKB), Stacks (STX), Midnight (NIGHT), LayerZero (ZRO) and Uniswap (UNI).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Gnosis | 0.585 |
| Cosmos | 0.583 |
| Terra Classic | 0.576 |
| StarkNet | 0.565 |
| Plasma | 0.563 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| OKB | -0.569 |
| Stacks | -0.524 |
| Midnight | -0.417 |
| LayerZero | -0.348 |
| Uniswap | -0.321 |
Cena FARM2 pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.298, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.252. Meny, ktoré pozitívne korelujú s FARM2, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s FARM2, by pohyb FARM2 jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



