Graf je momentálne zmiešaný, takže trpezlivosť je opodstatnená, pokiaľ sa neobjaví lepší vstup.
V aktuálnom Pokojný pohyb do strany režime je najvhodnejší prístup Obchodovanie v pásme / návrat k priemeru. Trh je vyvážený a relatívne pokojný, čo zvyčajne viac odmeňuje správanie návratu k priemeru a obchodovanie v pásme než naháňanie breakoutov.
Úrovne supportu a rezistencie pre Convergence Finance zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.0₅4728 - €0.0₅4841 | |
| Support 2 | €0.0₅4299 - €0.0₅4560 | |
| Support 3 | €0.0₅3980 - €0.0₅4183 | |
| Support 4 | €0.0₅3759 - €0.0₅3872 | |
| Rezistencia 1 | €0.0₅6208 - €0.0₅6321 | |
| Rezistencia 2 | €0.0₅6698 - €0.0₅6785 | |
| Rezistencia 3 | €0.0₅7014 - €0.0₅7127 | |
| Rezistencia 4 | €0.00003421 - €0.00003443 |
CONV prerazí zónu rezistencie na €0.0₅6208 - €0.0₅6321 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.0₅6698 - €0.0₅6785.
CONV stratí zónu supportu na €0.0₅4728 - €0.0₅4841. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.0₅4299 - €0.0₅4560.
CONV sa naďalej obchoduje medzi €0.0₅4841 a €0.0₅6208. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.0₅6510 | Medvedí | CONV sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.0₅4343 | Býčí | CONV zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.0₅6189 | Medvedí | CONV sa obchoduje pod 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo oslabuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.0₅5344 | Býčí | CONV je nad 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru konštruktívnu. |
| RSI (14) | 40.31 | Neutrálny | RSI (14) je na 40.31, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 21.53 | Neutrálny | Stoch RSI (14) je na 21.53, čo naznačuje, že momentum je aktívne, ale ešte nie extrémne. |
| MACD | -9.265e-8 | Medvedí | MACD je pod svojou signálnou líniou. |
| ATR | 1.42% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.0₅6343 | Medvedí | Cena je pod objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | -128.90 | Medvedí | CCI (20) je slabý na -128.90, čo ukazuje, že cena sa obchoduje výrazne pod svojím nedávnym priemerom. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €-3.782e-7 | Medvedí | Awesome Oscillator je pod nulou na €-3.782e-7, čo podporuje medvedie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -87.83 | Prepredané | Williams Percent Range (14) je blízko spodnej časti svojho nedávneho pásma na -87.83. |
| Bull Bear Power (13) | €-1.911e-7 | Medvedí | Bull Bear Power (13) je negatívny na €-1.911e-7, čo naznačuje, že predávajúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 35.61 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 35.61, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.0₅6218 | Medvedí | CONV sa obchoduje pod Hull Moving Average (9), čo oslabuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.0₅6635 | Medvedí | CONV sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Convergence Finance najviac pozitívne korelovala s cenou Sun Token (SUN), TRON (TRX), JUST (JST), APENFT (NFT) and Floki Inu (FLOKI) a najviac negatívne korelovala s cenou Stacks (STX), Morpho (MORPHO), Midnight (NIGHT), LayerZero (ZRO) and Aave (AAVE).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Sun Token | 0.622 |
| TRON | 0.586 |
| JUST | 0.556 |
| APENFT | 0.436 |
| Floki Inu | 0.353 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Stacks | -0.594 |
| Morpho | -0.532 |
| Midnight | -0.510 |
| LayerZero | -0.409 |
| Aave | -0.339 |
Cena Convergence Finance pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.051, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.078. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Convergence Finance, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Convergence Finance, by pohyb Convergence Finance jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



