Aktívum vyzerá technicky konštruktívne, ale aktuálna kvalita vstupu nie je dokonalá.
V aktuálnom Pokojný býčí režime je najvhodnejší prístup Nasledovanie trendu / nákup poklesov. Trendové podmienky sú konštruktívne a volatilita je obmedzená, čo zvyčajne podporuje nasledovanie pohybu vyššie a hľadanie pullbackov namiesto stávky proti sile.
Úrovne supportu a rezistencie pre Atsuko Sato zvýrazňujú kľúčové cenové zóny, kde sú kupujúci a predávajúci najaktívnejší. Táto sekcia pomáha identifikovať pravdepodobné oblasti prerazenia, support pri pullbacku, hornú rezistenciu a aktuálne obchodné pásmo, aby ste mohli vyhodnotiť pokračovanie trendu, riziko obratu a krátkodobý smer ceny kryptomeny.
| Úroveň | Zóna | Sila |
|---|---|---|
| Support 1 | €0.00005994 - €0.00006081 | |
| Support 2 | €0.00005846 - €0.00005877 | |
| Support 3 | €0.00005725 - €0.00005774 | |
| Support 4 | €0.00005545 - €0.00005639 | |
| Rezistencia 1 | €0.00006263 - €0.00006351 | |
| Rezistencia 2 | €0.00006647 - €0.00006678 | |
| Rezistencia 3 | €0.00006889 - €0.00007068 |
SATO prerazí zónu rezistencie na €0.00006263 - €0.00006351 a udrží sa nad ňou. To by posilnilo prípad breakoutu a presunulo pozornosť na €0.00006647 - €0.00006678.
SATO stratí zónu supportu na €0.00005994 - €0.00006081. To by oslabilo nastavenie a otvorilo cestu smerom k €0.00005846 - €0.00005877.
SATO sa naďalej obchoduje medzi €0.00006081 a €0.00006263. V takom prípade zostávajú aktívne podmienky obchodovania v pásme.
Technické indikátory pomáhajú zhrnúť trend, momentum, volatilitu a kľúčové cenové úrovne. Nemali by sa používať izolovane, ale môžu pomôcť určiť, či je coin v trende, obchoduje sa v pásme, je príliš natiahnutý alebo sa blíži k dôležitej úrovni supportu či rezistencie.
| Indikátor | Hodnota | Signál | Interpretácia |
|---|---|---|---|
| SMA50 | €0.00006286 | Medvedí | SATO sa obchoduje pod 50-dňovým priemerom. |
| SMA200 | €0.00005486 | Býčí | SATO zostáva nad dlhodobou trendovou líniou. |
| EMA50 | €0.00006113 | Býčí | SATO sa drží nad 50-dňovým exponenciálnym priemerom, čo podporuje nedávny trend. |
| EMA200 | €0.00006290 | Medvedí | SATO je pod 200-dňovým exponenciálnym priemerom, čo udržiava dlhodobejšiu štruktúru pod tlakom. |
| RSI (14) | 54.65 | Neutrálny | RSI (14) je na 54.65, čo udržiava momentum vo vyváženom pásme. |
| Stoch RSI (14) | 83.19 | Prekúpené | Stoch RSI (14) je vysoko na 83.19, čo ukazuje, že momentum sa tlačí blízko svojho nedávneho horného extrému. |
| MACD | 0.0₆3388 | Býčí | MACD je nad svojou signálnou líniou. |
| ATR | 0.5008% | Pokojné | Volatilita je pod svojím 180-dňovým mediánom. |
| VWMA | €0.00006037 | Býčí | Cena je nad objemovo váženým priemerom. |
| Commodity Channel Index (20) | 51.85 | Neutrálny | CCI (20) je na 51.85, čo udržiava cenu relatívne blízko jej nedávneho priemeru. |
| Awesome Oscillator (5, 34) | €0.0₆8365 | Býčí | Awesome Oscillator je nad nulou na €0.0₆8365, čo podporuje býčie momentum. |
| Williams Percent Range (14) | -22.20 | Neutrálny | Williams Percent Range (14) je na -22.20, čo udržiava cenu v strede jej nedávneho pásma. |
| Bull Bear Power (13) | €0.0₆2809 | Býčí | Bull Bear Power (13) je pozitívny na €0.0₆2809, čo naznačuje, že kupujúci kontrolujú cenu vzhľadom na základnú líniu EMA. |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 31.18 | Neutrálny | Ultimate Oscillator je na 31.18, čo naznačuje, že momentum je vyvážené naprieč jeho krátkymi, strednými a dlhými oknami. |
| Hull Moving Average (9) | €0.00006262 | Býčí | SATO sa obchoduje nad Hull Moving Average (9), čo podporuje krátkodobý trend. |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | €0.00006272 | Medvedí | SATO sa obchoduje pod základnou líniou Ichimoku, čo poukazuje na slabšiu štruktúru. |
Za posledných 7 dní cena Atsuko Sato najviac pozitívne korelovala s cenou Artificial Superintelligence Alliance (FET), Virtuals Protocol (VIRTUAL), Tezos (XTZ), Cardano (ADA) and IOTA (IOTA) a najviac negatívne korelovala s cenou Pi Network (PI), PancakeSwap (CAKE), Mantle (MNT), XDC Network (XDC) and Curve DAO Token (CRV).
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Artificial Superintelligence Alliance | 0.903 |
| Virtuals Protocol | 0.869 |
| Tezos | 0.860 |
| Cardano | 0.834 |
| IOTA | 0.809 |
| Názov | Korelácia |
|---|---|
| Pi Network | -0.747 |
| PancakeSwap | -0.639 |
| Mantle | -0.489 |
| XDC Network | -0.448 |
| Curve DAO Token | -0.442 |
Cena Atsuko Sato pozitívne koreluje s top 10 mincami podľa trhovej kapitalizácie s hodnotou 0.464, okrem Tether (USDT), a pozitívne koreluje s top 100 mincami podľa trhovej kapitalizácie, okrem všetkých stablecoinov, s hodnotou 0.314. Meny, ktoré pozitívne korelujú s Atsuko Sato, naznačujú, že pohyb jednej meny má štatisticky významnú váhu pri vedení druhej rovnakým smerom. Pri menách, ktoré negatívne korelujú s Atsuko Sato, by pohyb Atsuko Sato jedným smerom znamenal pohyb negatívne korelovanej mince opačným smerom.



