| Preț curent | RON$0.00001087 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₅8146 (-25.08%) |
| Zile verzi | 28 / 30 (93%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₅8953 |
| SMA pe 200 de zile | RON$ |
| Volatilitate | 10.92% (Foarte ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 69 (Greed) |
| Sentiment | bullish |
| RSI pe 14 zile | 78.00 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.00001066 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.00001064 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.00001022 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₅9182 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅8953 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₅8611 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.00001070 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.00001058 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.00001017 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₅9575 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₅9102 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₅9504 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₅9043 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.00001006 | CUMPĂRĂ |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 78.00 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 76.23 | NEUTRU |
| Stochastic Fast (14) | 89.94 | VINDE |
| Commodity Channel Index (20) | 104.72 | VINDE |
| Average Directional Index (14) | 73.72 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -10.06 | VINDE |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 59.62 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.00001085, Noodle are niveluri de suport la RON$0.00001053, RON$0.00001019 și cel mai puternic la RON$0.0₅9867. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Noodle sunt la RON$0.00001119, RON$0.00001151 și RON$0.00001185.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.00001053 | |
| S2 | RON$0.00001019 | |
| S3 | RON$0.0₅9867 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.00001119 | |
| R2 | RON$0.00001151 | |
| R3 | RON$0.00001185 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului NOODLE se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



