| Preț curent | RON$0.0₆2819 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₆2112 (-25.08%) |
| Zile verzi | 26 / 30 (87%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₆2673 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₆2163 |
| Volatilitate | 6.41% (Ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 69 (Greed) |
| Sentiment | bearish |
| RSI pe 14 zile | 51.79 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₆2845 | VINDE |
| SMA 5 | RON$0.0₆2865 | VINDE |
| SMA 10 | RON$0.0₆2915 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₆2884 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₆2673 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₆2211 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₆2163 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₆2841 | VINDE |
| EMA 5 | RON$0.0₆2862 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₆2885 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₆2848 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₆2645 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₆2418 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₆2476 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₆2122 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₆2571 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₆2423 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₆3304 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 51.79 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 27.42 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | -59.14 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 57.33 | VINDE |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -72.58 | NEUTRU |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 39.68 | NEUTRU |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VINDE |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₆2819, Never Go Full are niveluri de suport la RON$0.0₆2770, RON$0.0₆2721 și cel mai puternic la RON$0.0₆2671. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Never Go Full sunt la RON$0.0₆2868, RON$0.0₆2918 și RON$0.0₆2967.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₆2770 | |
| S2 | RON$0.0₆2721 | |
| S3 | RON$0.0₆2671 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₆2868 | |
| R2 | RON$0.0₆2918 | |
| R3 | RON$0.0₆2967 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului RETARD se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



