| Preț curent | RON$0.0₆9480 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₆7102 (-25.08%) |
| Zile verzi | 27 / 30 (90%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₆8908 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₆8727 |
| Volatilitate | 0.6043% (Foarte scăzută) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 74 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 63.93 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₆9481 | VINDE |
| SMA 5 | RON$0.0₆9479 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₆9541 | VINDE |
| SMA 21 | RON$0.0₆9585 | VINDE |
| SMA 50 | RON$0.0₆8908 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₆8118 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₆8727 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₆9484 | VINDE |
| EMA 5 | RON$0.0₆9496 | VINDE |
| EMA 10 | RON$0.0₆9524 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₆9475 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₆9047 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₆8799 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₅1132 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₆8441 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅1121 | VINDE |
| SMA 100 | RON$0.00001045 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₆9521 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₅5062 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.00001868 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 63.93 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 1.80 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 17.60 | CUMPĂRĂ |
| Commodity Channel Index (20) | -174.50 | CUMPĂRĂ |
| Average Directional Index (14) | 68.02 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -82.40 | CUMPĂRĂ |
| Bull Bear Power (13) | -0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 25.17 | CUMPĂRĂ |
| VWMA (10) | 0.00 | VINDE |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₆9465, Neirei are niveluri de suport la RON$0.0₆9422, RON$0.0₆9365 și cel mai puternic la RON$0.0₆9322. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Neirei sunt la RON$0.0₆9523, RON$0.0₆9566 și RON$0.0₆9623.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₆9422 | |
| S2 | RON$0.0₆9365 | |
| S3 | RON$0.0₆9322 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₆9523 | |
| R2 | RON$0.0₆9566 | |
| R3 | RON$0.0₆9623 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului NEIREI se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



