| Preț curent | RON$0.0₁₀1403 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₁₀1051 (-25.08%) |
| Zile verzi | 25 / 30 (83%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₁₁7590 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₇4412 |
| Volatilitate | 16.84% (Foarte ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 51 (Neutral) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 81.39 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₁₁9204 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₁₁9874 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₁₀1061 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₁₀1065 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₁₁7590 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₁₁5342 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₇4412 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₁₁9963 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₁₁8514 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₁₁6477 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₁₁4884 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₉3741 | VINDE |
| EMA 100 | RON$0.0₇1708 | VINDE |
| EMA 200 | RON$0.0₇9548 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$-9.258e-7 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₁₁4691 | CUMPĂRĂ |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 59.42 | NEUTRU |
| Stoch RSI (14) | 5.15 | CUMPĂRĂ |
| Stochastic Fast (14) | 33.55 | NEUTRU |
| Commodity Channel Index (20) | 66.67 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 30.65 | VINDE |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | -0.00 | VINDE |
| MACD (12, 26) | -0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -66.45 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 75.89 | VINDE |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₁₀1314, Henlo are niveluri de suport la RON$0.0₁₀1211, RON$0.0₁₀1019 și cel mai puternic la RON$0.0₁₁9165. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Henlo sunt la RON$0.0₁₀1506, RON$0.0₁₀1609 și RON$0.0₁₀1801.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₁₀1211 | |
| S2 | RON$0.0₁₀1019 | |
| S3 | RON$0.0₁₁9165 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₁₀1506 | |
| R2 | RON$0.0₁₀1609 | |
| R3 | RON$0.0₁₀1801 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului HENLO se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



