| Preț curent | RON$0.0₅3363 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₅2519 (-25.08%) |
| Zile verzi | 18 / 30 (60%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₅3312 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₅2752 |
| Volatilitate | 4.83% (Medie) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 70 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 58.57 (Neutru) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₅3330 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₅3315 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₅3271 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₅3210 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅3312 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₅3068 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₅2752 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₅3248 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₅3302 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₅3391 | VINDE |
| EMA 21 | RON$0.0₅3430 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0₅3228 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₅2945 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.0₅2833 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$-6.898e-7 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.0₅2403 | CUMPĂRĂ |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 71.00 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 100.00 | VINDE |
| Stochastic Fast (14) | 98.82 | VINDE |
| Commodity Channel Index (20) | 66.67 | NEUTRU |
| Average Directional Index (14) | 20.24 | NEUTRU |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -1.18 | VINDE |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 71.92 | VINDE |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VINDE |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.0₅3353, CLANKTARDIO are niveluri de suport la RON$0.0₅3334, RON$0.0₅3300 și cel mai puternic la RON$0.0₅3280. În mod similar, nivelurile de rezistență ale CLANKTARDIO sunt la RON$0.0₅3387, RON$0.0₅3406 și RON$0.0₅3440.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₅3334 | |
| S2 | RON$0.0₅3300 | |
| S3 | RON$0.0₅3280 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.0₅3387 | |
| R2 | RON$0.0₅3406 | |
| R3 | RON$0.0₅3440 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului CLANKTARDIO se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



