| Preț curent | RON$0.00001119 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₅8386 (-25.08%) |
| Zile verzi | 30 / 30 (100%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₅8562 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.0₅9098 |
| Volatilitate | 1.07% (Scăzută) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 65 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 99.88 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₅9436 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₅9064 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₅8785 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₅8639 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅8562 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₅8728 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.0₅9098 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₅9901 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₅9436 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₅9014 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₅8761 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₅8659 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₅8883 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.00001044 | CUMPĂRĂ |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₅9101 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.00001291 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.00001570 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.0001375 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 99.88 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 100.00 | VINDE |
| Stochastic Fast (14) | 99.41 | VINDE |
| Commodity Channel Index (20) | 666.67 | VINDE |
| Average Directional Index (14) | 93.86 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -0.59 | VINDE |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 99.41 | VINDE |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | NEUTRU | |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.00001037, Beevo are niveluri de suport la RON$0.0₅9431, RON$0.0₅7566 și cel mai puternic la RON$0.0₅6626. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Beevo sunt la RON$0.00001224, RON$0.00001318 și RON$0.00001504.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.0₅9431 | |
| S2 | RON$0.0₅7566 | |
| S3 | RON$0.0₅6626 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.00001224 | |
| R2 | RON$0.00001318 | |
| R3 | RON$0.00001504 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului BEEVO se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



