| Preț curent | RON$0.00001071 |
|---|---|
| Predicție de preț | RON$0.0₅8024 (-25.08%) |
| Zile verzi | 29 / 30 (97%) |
| SMA pe 50 de zile | RON$0.0₅7633 |
| SMA pe 200 de zile | RON$0.00001189 |
| Volatilitate | 8.95% (Ridicată) |
| Indicele fricii și lăcomiei | 73 (Greed) |
| Sentiment | neutral |
| RSI pe 14 zile | 96.45 (Supracumpărat) |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 3 | RON$0.0₅9674 | CUMPĂRĂ |
| SMA 5 | RON$0.0₅8806 | CUMPĂRĂ |
| SMA 10 | RON$0.0₅8154 | CUMPĂRĂ |
| SMA 21 | RON$0.0₅7813 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.0₅7633 | CUMPĂRĂ |
| SMA 100 | RON$0.0₅8486 | CUMPĂRĂ |
| SMA 200 | RON$0.00001189 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 3 | RON$0.0₅9933 | CUMPĂRĂ |
| EMA 5 | RON$0.0₅9307 | CUMPĂRĂ |
| EMA 10 | RON$0.0₅8578 | CUMPĂRĂ |
| EMA 21 | RON$0.0₅8070 | CUMPĂRĂ |
| EMA 50 | RON$0.0₅7964 | CUMPĂRĂ |
| EMA 100 | RON$0.0₅9098 | CUMPĂRĂ |
| EMA 200 | RON$0.00001377 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| SMA 21 | RON$0.0₅9619 | CUMPĂRĂ |
| SMA 50 | RON$0.00001968 | VINDE |
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| EMA 21 | RON$0.00001106 | VINDE |
| EMA 50 | RON$0.00002121 | VINDE |
Un oscilator este un instrument de analiză tehnică ce construiește benzi superioare și inferioare între două valori extreme, apoi creează un indicator de tendință care fluctuează în aceste limite. Traderii folosesc indicatorul de tendință pentru a identifica condiții de supracumpărare sau supravânzare pe termen scurt.
| Perioadă | Valoare | Acțiune |
|---|---|---|
| RSI (14) | 96.45 | VINDE |
| Stoch RSI (14) | 96.58 | VINDE |
| Stochastic Fast (14) | 88.85 | VINDE |
| Commodity Channel Index (20) | 396.17 | VINDE |
| Average Directional Index (14) | 81.62 | CUMPĂRĂ |
| Awesome Oscillator (5, 34) | 0.00 | NEUTRU |
| Momentum (10) | 0.00 | NEUTRU |
| MACD (12, 26) | 0.00 | NEUTRU |
| Williams Percent Range (14) | -11.15 | VINDE |
| Bull Bear Power (13) | 0.00 | NEUTRU |
| Ultimate Oscillator (7, 14, 28) | 83.60 | VINDE |
| VWMA (10) | 0.00 | CUMPĂRĂ |
| Hull Moving Average (9) | 0.00 | VINDE |
| Ichimoku Cloud B/L (9, 26, 52, 26) | 0.00 | NEUTRU |
Pe baza punctului pivot clasic de astăzi (P1), cu valoarea de RON$0.00001075, Alpaca Socks are niveluri de suport la RON$0.00001039, RON$0.00001007 și cel mai puternic la RON$0.0₅9714. În mod similar, nivelurile de rezistență ale Alpaca Socks sunt la RON$0.00001107, RON$0.00001143 și RON$0.00001175.
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| S1 | RON$0.00001039 | |
| S2 | RON$0.00001007 | |
| S3 | RON$0.0₅9714 |
| # | Preț | Forță |
|---|---|---|
| R1 | RON$0.00001107 | |
| R2 | RON$0.00001143 | |
| R3 | RON$0.00001175 |
Predicțiile noastre se bazează pe date istorice, indicatori tehnici și sentimentul pieței. Deși oferă o perspectivă direcțională, prețurile reale pot varia din cauza unor evenimente de piață neprevăzute.
Folosim o gamă largă de instrumente, inclusiv SMA, EMA, RSI, MACD, oscilatori stocastici și puncte pivot, pentru a genera predicții de preț fiabile.
Mediile mobile, precum SMA-urile pe 50 și 200 de zile, ajută la netezirea datelor de preț și la identificarea tendințelor. Un preț peste aceste medii semnalează adesea un impuls bullish.
Predicția prețului SOCKS se actualizează zilnic deoarece se bazează pe date în timp real. Pe măsură ce condițiile pieței se schimbă (de exemplu, mișcări ale prețului, volumul de tranzacționare sau modificări ale indicatorilor tehnici), modelul își ajustează prognoza pentru a reflecta cele mai recente tendințe și sentimentul actual. Acest lucru asigură că predicțiile rămân relevante și precise într-o piață crypto care se mișcă rapid.
Pagina oferă estimări ROI zilnice și lunare, etichete bullish/bearish, analiză tehnică și un calculator de investiții pentru a ajuta la planificarea strategiilor long sau short. Totuși, tratați datele noastre de predicție (și toate datele de predicție, de altfel) cu prudență. Este notoriu de dificil să prezici prețurile pieței, iar niciun model nu ar trebui considerat infailibil.



